gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

güzel sözler etkileyici

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

güzel sözler etkileyici mesajlar yazar mısınız bu sayfaya. ama lütfen hem çok güzel olsun hemde oldukça etkileyici olsun bu sözler :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

güzel sözler etkileyici konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. etkileyici güzel sözler

etkileyici güzel sözler

filosof sozleri filosof sözleri filosofi sözler düşünüyorum acaba çekip gitsem kimselerin olmadığı yerde kimselerin olduğu yerden daha rahat eder miyim acaba :???? senin neolduğun benm içn önemli deil.sonuçta gözlerimn sanabaktığı kadarsn.ben ogözleri senden çektiğm an hoşbi anı olarak kalrsn DertLeri Koy Kenara geL yanıma Cüzdan doLu Para Düşmen Dara ... Askım Askı Bosver sımdıLıq Kes...
  2. En güzel etkileyici sözler

En güzel etkileyici sözler

etkileyici sözler etkileyici sorular güzel sözler en güzel en sorular En güzel etkileyici sözlerle karşınızdakinin kalbini fethedebilir ona sevgi sözcüklerinizi haykırabilirsiniz=) Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim? Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve...
  3. 2012 Etkileyici Güzel Sözler 2012

2012 Etkileyici Güzel Sözler 2012

güzel mesajlar 2011 etkileyici sözler 2011 en güzel sözler Sevgiliye söylenecek en güzel sözlerle onu etkilemek istiyorsanız sizlere 2011 yılının romantik sözlerinden oluşan etkileyici sözleri sunuyorum. Ne dil yeter seni anlatmaya, Ne göz kıyar sana bakmaya, Ne ellerim dayanır sana dokunmaya, Ne kollarım uzanır seni sarmaya Hiç ömür yeter mi? Bir sen daha bulmaya bitanesi... Bir nasihat:...
  4. Etkileyici GÜzel Sözler Facebook 2012

Etkileyici GÜzel Sözler Facebook 2012

Etkileyici Güzel Sözler Facebook Facebook Etkileyici Güzel Sözler Etkileyici Güzel Sözler En Etkileyici Facebook Sözler Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa yeni doğan günün güneşi Seni ona kavuştursun. Sevgilim bilki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin, nede yıldızlı akşamları!... özlemin bir nehir olmuş YARAR GİDER İÇİMDEKİ DAĞLARI Kucaklamaya kollarının yetmeyeceği bir ağaç...
  5. Son Derece Etkileyici Güzel Sözler

Son Derece Etkileyici Güzel Sözler

Bu konu; etkileyici güzel sözler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bazı zamanlarda ve bazı ortamlarda öyle cümleler kurmak isteriz ki, karşımızda ki insanın kalbi pır pır atsın, bize hayran kalsın. Ama heyecandan o cümleleri bir türlü kafamızda toparlayıp kuramayız. Gerçi o anın heyecanıyla akılda ki de unutulur belki ama biz yine de bu sayfamızda sizlere etkileyici sözler...

Sayfayı Paylaş