gebe
  1. jadejade

jadejade Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Güzel Sözler köşesi.. hadi kızlar Gördüğümüz güzel sözleri burada paylaşsak diyorum

Konu, 'Kadınca' kısmında jadejade tarafından paylaşıldı.

kızlarla ilgili güzel sözler hiçbir şey göründüğü gibi değildir unutma bugün hayat veren su yarın seni bile boğabilir çeşme ile ilgili güzel sözler sevdanın adı olmuş ilişki İlk benden;
    Hayat, kısa gelen bir battaniye gibidir.
    [SIZE=+2]Yukarı çekersiniz ayak parmaklarınız isyan eder,[/SIZE]
    [SIZE=+2]aşağı çekersiniz omuzlarınız titrer..[/SIZE]
    [SIZE=+2]Ama yine de,[/SIZE]
    [SIZE=+2]neşeli insanlar dizlerini karınlarına çekerek,[/SIZE]
    [SIZE=+2]rahat bir uyku uyumayı başarır...[/SIZE]

2. jadejade

jadejade Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ASK ACISI CEKENLERE GELSİN:) Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir,eğer gitmişse o seni zaten seni hiç sevmemiştir

3. jadejade

jadejade Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inadına severim diyenlere:)
    Ne seni unutacak kadar zaman gececek, ne de gecen zaman seni unutturmaya yetecek. birakip gitsem de unuturum sanma, zaman alismayi ogretir unutmayi asla ...

4. jadejade

jadejade Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    "Biraz ekmek ve su, üzerinde uyumak için biraz saman ve biraz dostluk..."

5. jadejade

jadejade Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Buda bulunduğu zamanı farketmeyenlere olsun:)
    YAŞADIKLARIN VE YAŞAYACAKLARIN TEK BİR ŞEYE BAĞLIDIR ODA ZAMAN YETERKİ DOĞRU GEÇİRMESİNİ BİL...

6. jadejade

jadejade Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bazen susmalıyım diyorum kendime,
    susmalıyım ki; yüreğimin sesi yüreğine ulaşsın. Beni duymamak için
    direnen kulakların, bari yüreğimi anlasın. Ben susmalıyım ki; tüm zor
    cümleler sana kalsın.. Konuşmak çok canımı yaktı, ben susayım ki biraz
    da canımı yakanların, CANI YANSIN..!!!!

7. jadejade

jadejade Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bütün anilar gözlerimde, ezberledim sen gittin gideli, bu izdirap ah halim harap, sen bu hale koydun beni.. Ah gönlüm kirik ayna, başim alip nereye gideyim, sen bana yar olmadiktan sonra, ben elleri neyleyim.. Hiç mi korkun yoktu allah'tan, yalniz koyup döndün geri, insaf etsende geçti artik, o siyah-beyaz film bitti.. Ah gönlüm kirik ayna, başim alip nereye gideyim, sen bana yar olmadiktan sonra, ben elleri neyleyim.

8. jadejade

jadejade Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Saate bakmaksızın kapısını çalabileceği bir dostu olmalı insanın... "nereden çıktın bu vakitte" dememeli, bir gece yarısı telaşla yataktan fırladığında; "gözünün dilini" bilmeli; dinlemeli sormadan, söylemeden anlamalı... arka bahçede varlığını sezdirmeden, mütemadiyen dikilen vefalı bir ağaç gibi köklenmeli h...ayatında; s...en, her daim onun orada durduğunu hissetmelisin. ihtiyaç duyduğunda gidip müşfik gövdesine yaslanabilmeli, kovuklarına saklanabilmelisin. kucaklamalı seni güvenli kolları, ...dalları bitkin başına omuz, yaprakları kanayan ruhuna merhem olmalı... en mahrem sırlarını verebilmeli, en derin yaralarını açıp gösterebilmelisin; gölgesinde serinlemelisin sorgusuz sualsiz... onca dalkavuk arasında bir tek o, sözünü eğip bükmeden söylemeli, yanlış anlaşılmayacağını bilmeli. alkışlandığında değil sadece, asıl yuhalandığında yanında durup koluna girebilmeli. övmeli alem içinde, baş başayken sövmeli ve sen öyle güvenmelisin ki ona, övdüğünde de sövdüğünde de bunun iyilikten olduğunu bilmelisin, "hak ettim" diyebilmelisin. teklifsiz kefili olmalı hatalarının; günahlarının yegane şahidi... seni senden iyi bilen, sana senden çok güvenen bir sırdaş... gözbebekleri bulutlandığında yaklaşan fırtınayı sezebilmelisin. ve sen ağladığında, onun gözünden gelmeli yaş...

9. jadejade

jadejade Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hiçbir şey göründüğü gibi değildir !... Unutma ! Bugün hayat veren su, yarın seni bile boğabilir...

10. jadejade

jadejade Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sevdanın adı olmuş ilişki.. Bir ömür yastığa baş koyma dönüşmüş düzeyli birlikte...liğe.. Anılmaz olmuş Allah'ın emri,unutulmuş Peygamberin kavli.. Yalan olmuş çeşme başı bakışmaları ve uzaktan sevda.. Yok artık kalmamış aşkı uğruna çıkan dağa.. Eğer sen bu kadar dansöz olmuşsan hayat.. Bende YALNIZIM sana inat.....

11. jadejade

jadejade Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    otlarım yanar sensizlik nadasında toprağım. Birazcık dinlensin büyüsün yeşersin GELMEYİŞİN.... HİÇ Birşey dİyen bir cümlenin ortasına terk edilmiş bir kelimeyim öznesiz, zamansız, zarfsız, mektupsuz.. adressiz..

sEni araR dUrur bir körebeyim çIk ortaya nolur yaralarım iyileşsin çok zaman geçti çok zaman geçti....

haber vermeden gelme zor olurr ürker Tenhalığım kıskanır ağlar belkii
    ama bEn ağlaYamazsam gücenme ne olur

gÖZLERİm bİTTi GözleriM Bittİ . . . . . . . . . .,,

İnancını kaYbeden kendini de kaybetmişTİr..

12. jadejade

jadejade Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hєrkєs"iLk"oLmak
    istєr,"iLk Aşk""iLkÖpücük".Oysa
    "iLk" qєçicidir.Sahip oLduğunuz Hanqi "iLk"haLa Sizin,yada sizinLє
    Düşndünüz mü?Oysa kimsєnin bєğєnmdiği "Son"da durum farkLıdır.Ondan
    ötєsi yoktur.Hєyєcandan AvuçLarınızın tєrLєyєrєk Tuttuğu iLk єLLє
    ...dєğiL,qüvєnєrєk Sımsıkı Tuttuğunuz "Son" єLLє qirersiniz
    mєzara.!Duru..p Tєkrar Düşündğünüzdє;"iLk"oLup yok oLmak
    mı"Son"oLup Sonsuz oLmak mı ??????

Güzel Sözler köşesi.. hadi kızlar Gördüğümüz güzel sözleri burada paylaşsak diyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevmekle ilgili en güzel kısa sözler burada kızlar

Sevmekle ilgili en güzel kısa sözler burada kızlar

SEVMEK inanmaktır. Sevmek yaşamaktır. Sevdiğini kendisi gibi , kendisinden de çok duyumsamaktır. Sevmek sevdiği olmaktır. Sevmekte ikilikler kalkar, bir olmalara gidilir. İki ten, iki kalp, iki gönül yoktur sevgide. Tek bir kalp olunur, tek bir yürek olunur. Sevmek paylaşmaktır. Sevdiğiyle sevdiğini paylaşmaktır. Sevdiğiyle kalbini bölüşmektir. Ki tek kalp olunsun…. Sevgide son yoktur....
  2. Kızıma Güzel Sözler, Cümleler

Kızıma Güzel Sözler, Cümleler

kızıma doğum günü mesajları kızıma doğum günü mesajı güzel sözler kızım için güzel sözler kızım için mesajları Kızıma Güzel sözler güzel laflar :) Hani kızım derken öyle bişey yok ama olsaydı ona güzel sözler ve cümleler kurardım :D Bir blogta gördüğüm yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum çok hoşuma gitti çünkü. Merhaba kızım!... Hasretim, gönül yaram, kara sevdam... Her şeyim, iki gözüm,...
  3. Kızıma güzel sözler

Kızıma güzel sözler

kızıma doğum günü mesajları anneden kızına güzel sözler annenin kızına güzel sözleri kızıma doğum günü mesajı sözler kızıma şiir, kızıma mektup, kızıma mesaj, kızıma mektuplar, kızıma şiirler, Şüphesiz ki, yer yüzünde ki en yüce duygulardan biridir anne olmak. Dileriz ki, RAB her kadına anne olmayı ve bu yazımızda ki annenin kızına yazdığı güzel sözlerden oluşan mektubu yazarken o duyguları...
  4. Güzel Sözler

Güzel Sözler

güzel sözler, mesajlar, kısa yazılar, kapak sözler burada Hoşuma giden birkaç sey; Seven ağlar,üzülür,hüzünlenir,endişelenir,sıkılır,bıkar, alttan alır,sorar,çok sorar, merakından sorar,özler,değer verir,biter,başlar ama sonununca kaybeder ve kaybolur,acılarıyla... ** "Sütten çıkınca bütün kaşıklar aktır. Önemli olan, içinden çıktığın sütü ak bırakmaktır..." ** Yola...
  5. hanımlar en güzel sözler buraya

hanımlar en güzel sözler buraya

hanımlar en güzel sözlerinizi bekliyorum

Sayfayı Paylaş