gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

güzel sozler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

içtiğimizin değil, içerken düşündüklerimizin sarhoşuyuz... kaderimse belalı aşkın severek yaşarım, ağlarım yokluğundan yanarım, ben aşkını tek başımada yaşarım...(

Seni sevdiğimi görmeyecek kadar körsen, Bende seni sevdiğimi söylemeyecek kadar gururluyum...

esmer tenine gül yüzüne nasıl katlanırım sensizliğe ağlarım her gece sensizliğe gizlice..

Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım..

Her Insan Sevilcek Ve Sevecektir.

GüL SuNaN Bir eLde Daİma Bir miktar GüL KoKuSu KaLır.

яσ¢к,мєтαℓ νє ƒяρ ує "şєутαη ιşι" ∂ιуєηℓєя.¢єναρ νєяιη :"şєутαη вυηυη ηєяєѕιη∂є?"

gєℓ gєℓмє öηємℓι ∂єğιℓ αмα вєкℓєтмє тαмαммı!!!...

нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєLєяiи

ArTik SanDaLYéMDéN Son DéFa DuSuYorum

Tam rsiYa GéÇéRKéN BirakTiğin ''O'' éL BéNim ..

DünyaDa HiÇ KimseYe GüvenMe ÇünKü ßeyaZ GülüN BiLe GölgeSi SiyahTır
    Sen, sen ol! Asla biz olma.

I'M THE BEST ALAYINA REST.

İçimde Öyle Güzelsin Ki Onu Kirletmeyeceğim Seninle.

güzel sozler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mesnevi'den sozler...

Mesnevi'den sozler...

mesneviden güzel sözler mesnevi sözleri mesneviden sözler aşk sözleri mesnevi aşk Ben yaşadıkça Kur'an'ın bendesiyim Ben Hz.Muhammed'in ayağının tozuyum Biri benden bundan başkasını naklederse Ondan da bizarım, o sözden de bizarım, şikayetçiyim... Bir katre olma, kendini deniz haline getir Madem ki denizi özlüyorsun, katreliği yok et gitsin Beri gel, beri ! Daha da beri ! Niceye şu yol...
  2. güzel sozler..msn nicki olarakta kullanılabilir.

güzel sozler..msn nicki olarakta kullanılabilir.

+°+ DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir °+° (h) BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi (h) (%) SeNi SeVeRim, SeNi SeVeNide SeVeRim, SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim (%) (l) SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDerSin, SaNa MeLeGim DeSeM UçAr GiDeRsiN, aCaBa SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin? (l) Bir deniz düsün susuz,...
  3. etkıleyıcı sozler

etkıleyıcı sozler

etkileyici sözler İnsan ya hayrandır sana ya düşman, ya hiç yokmuşsın gibi unutulursun Ya bir dakika bile çıkmazsın akıldan. Bilirmisin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere Hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense.. Doğan güneşi bana doğsa, her mutluluk beni bulsa, Bütün dünya benim olsa sensiz hayat yaşanmıyor Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, Sen bazen yaşanacak...
  4. Damar sozler

Damar sozler

Tünele girersen dikkat et umut sandigin isik trenin fari olabilir Kardan Adam Olur Ama Senden Adam OLmaz Dostum :D Dünya deli kanli olsaydi yuvarlak olmazdi Adamın Uykusu gelmiş, içeri Almamış Uykusunu :D Onu görür görmez asik oldum ( KÖr Cafer ) Adamın Biri Yalana yer Yok Demiş Yalan Ayakta Kalmış :D Helalara sigara izmariti atmayin.Biz sizin kültablalariniza isiyormuyuz?...
  5. Felsefı sozler

Felsefı sozler

felsefe, felsefi sozler, örnekler, filozoflar, felsefik sozler buradan ulasabilirsiniz "Duygularınıza dikkat edin davranışlarınıza dönüşür... Davranışlarınıza dikkat edin alışkanlıklarınıza dönüşür... Alışkanlıklarınıza dikkat edin değerlerinize dönüşür... Değerlerinize dikkat edin karakterinize dönüşür... Karakterinize dikkat edin kaderinize dönüşür... " (Mahatma GHANDI)...

Sayfayı Paylaş