gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

güzel üçlü olmuşlar

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Seda Sayan kendisinden küçük olan eşi Onur Şan ve Kayınpederi ile konservatuar etkinliklerine katıldılar.......

BABASI VE EŞİYLE OKULA GİTTİ!
    SEDA SAYAN, EŞİ ONUR ŞAN VE BABASI AHMET TURAN ŞAN'LA BİRLİKTE, İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TÜRK MÜZİĞİ DEVLET KONSERVATUVARI'NIN 34. KURULUŞ ETKİNLİKLERİNE KATILDI...

Aynı okulun öğrencisi olan Onur Şan, '1999 yılında üniversiteye girdim. Sekiz sene sonra afla geri döndüm. Bu konuda en büyük desteği de eşimden aldım. Eğitimimi tamamlamama çok önem veriyor' dedi.

Biz de tartışıyoruz

Şan, bazı alaylıların mekteplilerin ustası olduğunun altını çizerek, 'Eşim Türkiye'nin en iyi assolistleri arasında. Benim için birinci' diye konuştu. Sayan ise eşine destek çıkarak şunları söyledi: 'Ben de Onur gibi mektepli olmayı çok isterdim. Ben alaylıyım. Bizim tartışmalarımız hep müzik adına. Tabii ki benim ondan öğrendiğim ve öğreneceğim çok şey var ama onun da benden aldığı çok şey var.'

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: güzel üçlü olmuşlar
    Eminim Seda Sayan kayınperindende büyüktür:D
    ellerine sağlık canım

güzel üçlü olmuşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güzel sırtınız olsun

güzel sırtınız olsun

Güzel bir sırt için yapmanız gereken egzersizler oldukça basit. Bu egzersizleri haftada üç kez yapmanız yeterli; Ayaklarınızı omuz genişliğinde açın, dizleriniz hafif bükük olsun. Sol elinize 5 kiloluk dambilleri alın ve kalçanızdan yere eğilin. Sol dirseğinizi yukarı kaldırırken, orta sırt bölgenizi sıkın. Bir saniye aynı şekilde kalın ve sonra başlama pozisyonunuza dönün. Elinizi...
  2. En güzel siz olun

En güzel siz olun

En güzel siz olun Saç ve cilt bakımı ile makyaj yapımının incelikleri konusunda söylenen her şeyi unutun... Bütün kadınların ihtiyacı olan basit ama çözüme ulaştıran bu güzellik tüyoları ile bakımlı ve etkileyici bir görünüme kavuşmanız hiç de zor değil! Güzellik ve bakım üzerine çok şey yazılıp çiziliyor... Eğer siz de bu kadar öneriden hangisini değerlendirmem gerekiyor...
  3. en güzel siz olun!!!!!!

en güzel siz olun!!!!!!

Saç ve cilt bakımı ile makyaj yapımının incelikleri konusunda söylenen her şeyi unutun... Bütün kadınların ihtiyacı olan basit ama çözüme ulaştıran bu güzellik tüyoları ile bakımlı ve etkileyici bir görünüme kavuşmanız hiç de zor değil!:laugh: Güzellik ve bakım üzerine çok şey yazılıp çiziliyor... Eğer siz de bu kadar öneriden hangisini değerlendirmem gerekiyor diyenlerdenseniz,...
  4. En güzel ben olayım

En güzel ben olayım

Her ne kadar konu başılığımız biraz ukalaca olduysada ki, bütün kadınlar bunu istemez mi? Yani en güzel kendi olsun istemez mi? Elbette ki kayıtsız şartsız bunu ister. Hep daha fazla güzel olmak ister, hep en en güzel olmak ister. Saç ve cilt bakımı ile makyaj yapımının incelikleri konusunda söylenen her şeyi unutun Melek'lerim... Bütün kadınların ihtiyacı olan basit ama çözüme ulaştıran bu...
  5. özgün ol güzel ol..............

özgün ol güzel ol..............

özgün ol güzel ol ah biz kadınlar hep güzel ve alımlı,çekici olmak isteriz.kendimize karşı bu bağlılık ve özgüven yaradılıştan verilmiş bir ödüldür bence.bizler nasıl yaşamak istiyorsak öylede yaşarız.bizler böyleyiz ve böyle yaşarız.yani çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır. Kadınlar güzelleşmek uğruna neler neler yapıyor. Kozmetik ürünler ve giyim kuşam konusunda tonlarca para...

Sayfayı Paylaş