gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

güzel ve anlamlı bi karikatür

Konu, 'Karikatürler' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

anlamlı karikatürler anlamlı fotoğraflar güzel resimler resimler güzel ve ders alınası bi karikatür :) msj alındı mı bilmem :laugh:

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

3. İLaydaAltınel

İLaydaAltınel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Alındı :D :puha:

güzel ve anlamlı bi karikatür konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anlamlı karikatürler

anlamlı karikatürler

anlamlı karikatürler en anlamlı karikatürler karikatür anlamli Zamane veletleri zora gelemiyor Tozlu sanat Açgözlülük savaşı İnekler sağkaççılardan şikayetçi Yardım Irak değil Gözü dönmüş köpek Ayrılan dünyalar Amerikayı kınayan gençlik Ateşe atmak Yalancı inek emziği Çocuklara zorla yemek yedirmek Uyanık işveren ALINTIDIR
  2. anlamlı karikatür

anlamlı karikatür

en anlamlı karikatürler anlamlı karikatür Yaşasın öLmek!!!! Soyunursun Ticaret Giyinirsin Siyaset Derler!!
  3. güzel ve anlamlı sözler

güzel ve anlamlı sözler

sevdiğine anlamlı sözler kalıcı sözler sevdiğine güzel sevdigine güzel Korkuyorum... Yağmuru sevdiğini söylüyorsun; ama yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Güneşi sevdiğini söylüyorsun; ama güneş çıkınca gölgeye kaçıyorsun. Rüzgarı sevdiğini söylüyorsun; ama rüzgar çıkınca pencereni örtüyorsun. İşte bundan korkuyorum; çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!… William Sheakspare...
  4. özlü ve anlamlı güzel sözler

özlü ve anlamlı güzel sözler

anlamlı güzel sözler lord byron sözleri GECE ■ Gecenin kara pelerini herkesi aynı şekilde örter. DU BARTAS ■ Sabah yaklaştıkça, gece kararır. LONGFELLOW ■ Gece, kadınlarla yıldızları güzel gösterir. LORD BYRON ■ Gecenin binlerce gözü vardır. W.BOURDİLLON GEÇMİŞ ■ Geleceğin en iyi peygamberi geçmiştir. JOHN SHERMAN ■ Geçmişi hatırlamayanlar, onu bir kere daha yaşamak zorunda kalırlar. GEORGE...
  5. Güzel ve anlamlı sözlerden nickler

Güzel ve anlamlı sözlerden nickler

# 1. Herkes, insanlığı değiştirmeye çalışıyor, kimse, kendini değiştirmeyi aklından geçirmiyor.* # 2. Basit bir insan zamanını nasıl öldüreceğini, değerli bir insan da nasıl kazanacağını düşünür. # 3. Kibir, bele bağlanmış taş gibidir. Onunla ne yüzülür nede uçulur. # 4. Sevmek, birbirine bakmak değil, birlikte aynı yöne bakmaktır. # 5. Bir fikrin acemi savunucusu, usta saldırıcısından daha...

Sayfayı Paylaş