gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Güzel yıldız Anna Ortiz biyografisi ve Anna Ortiz resimleri burada

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Anna Ortiz Kimdir, Resimleri Anna Ortiz Hakkında Bilgi
    Aslen Amerika'lı olan 1971 yılın da Manhattan'da doğduktan sonra, çocukluğunu ve yetişkinliğini Philadelphia'da geçirmiştir. Çirkin Betty filminde Hilda Suarez karakteri ile tanıdığımız, Anna Ortiz geçtiğimiz günlerde, Barcelona'lı futbolcu Andres İniesta ile evlenmiştir.Ünlü şarkıcı ve oyuncu hakkında şuan için edindiğimiz bilgiler bu kadar diyor ve sizlere kısa bilgilerin yanı sıra bir de Anna Ortiz resimleri sunuyoruz Melek'ler.

Çeviri:Meleklermekani.com sitesi tarafından yapılmıştır.

Güzel yıldız Anna Ortiz biyografisi ve Anna Ortiz resimleri burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anna Vissi

Anna Vissi

anna vissi to poli poli türkçe sözleri anna vissi to türkçe çevirisi çeviri çeviri Yunanistan'da bir mega star olan Anna İngilizce albumü "Everything I Am" ile aynı başarıyı dünya çapında da yakalamayı hedefledi. Anna Vissi müziğe daha altı yaşındayken Kıbrıs Konservatuarında başlamış. 12 yaşındayken yerel bir şarkı yarışmasında birinci olunca annesi onun yeteneğini sonunda kabul...
  2. Anna Diamantopoulou

Anna Diamantopoulou

Anna Diamantopoulou (1959 - .... ) 1959 yılında Yunanistan' ın Kozani şehrinde doğan Anna Diamantopoulou evli ve bir çocuk sahibidir. Diamantopoulou 1976-1981 yılları arasında Thessaloniki Aristotle Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olduktan sonra, 1991-1993 yılları arasında Athens (Atina) Panteion Üniversitesin' de bölgesel gelişim alanında mezuniyet sonrası çalışmalar...
  3. Anna Faris

Anna Faris

Anna Faris Gerçek Adı: Anna Kay Faris Doğum Yeri: Baltimore, Maryland, ABD Doğum Tarihi: 29.11.1976 Boy : 1.65 m Onu Ünlü Yapan Ne? Scary Movie (Korkunç Bir Film) (2000) filmindeki Cindy Campbell rolü ile ünlendi. Birliktelikleri: Eşi: Ben Indra, aktör, 1999'da tanıştılar, 2004'te evlendiler Ailesi: Annesi: Karen Faris Babası: John Faris Kardeşi: Robert Faris...
  4. Anna Ortiz Kimdir biyografisi var mı

Anna Ortiz Kimdir biyografisi var mı

Anna Ortiz Kimdir aranızda bilen var ise bana Anna Ortiz Kimdir yazsın Anna Ortiz biyografi bilgileri için şimdiden sizlere çok teşekkür ediyorum.
  5. Anna Ortiz Resimleri var mı

Anna Ortiz Resimleri var mı

Az önce sizlere Anna Ortiz kimdir diye sormuş ve bilgisi olanlardan Anna Ortiz biyografisini paylaşmalarını rica etmiştim. Şimdi ise sizlerden Anna Ortiz Resimleri paylaşmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş