gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Güzel yıldızın saçları görenleri hayrete düşürüyor.

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

saç postijleri Her zamanki gibi çok çekiciydi... Herşey normal görünüyordu. Ancak sosyetik güzel arkasını dönünce, berbat saçları gün yüzüne çıktı!

Hollywood'da dün gece kendinden emin şekilde kırmızı halıda yürüyen Paris Hilton oldukça çekici gibi görünüyordu. Ancak daha iyi görünmek için müthiş bir çaba harcayan Paris, arkasını döndüğünde berbat saçları ile fotoğraflandı.
    'Apple Lounge' isimli gece kulübünün açılışına katılan Paris'in saçlarınındaha uzun ve gür olması için saçına tutturulan 'ek saç tutamları' çok kötü birgörüntü sergiledi. Çünkü Paris'in saçına eklenen postişin kopçaları saç aralarından açıkça görünüyordu.
    Paris, geçen yıl beline kadar uzattığı saçlarını omuzlarına değmeyecek kadar kestirmişti. Ve 200 Ocak ayından beri Amerika'nın ek saç satan şirketi DreamCatchers'ın yüzü olmuştu. Bu nedenle bu postijleri sıksık kullanmaya başlamıştı.
    Özene bezene giyinen Paris, paparazzilere poz verirken, acaba verdiği bu 'falso'nun farkında mıydı?

habertürk

2. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    yazık ne olmuş bukadına televizyondada görmüştüm

3. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
Güzel yıldızın saçları görenleri hayrete düşürüyor. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Güzel

Yıldız Tilbe - Güzel

Seni adın güzel ondan her şey güzel Senin yüzün güzel ondan dünya güzel Senin sözün güzel ondan hayat güzel Senin elin güzel ondan sevilmek güzel Senin dalın güzel ondan gülün güzel En tutkulu anlarımda güzel güzel En serseri yanlarımda güzel güzel güzel En anlamsız hallerimde güzel güzel güzel Güzelliğin güzel çirkinliğin güzel Sinirlenmen güzel sakinliğin güzel Öyle durman güzel böyle...
  2. Yıldız Tilbe - Bir Güzelin Aşığıyım

Yıldız Tilbe - Bir Güzelin Aşığıyım

Bir güzelin aşığıyım ağalar Onun için taşa neden tutar el beni Gündüz hayalimde gece düşümde Kumdan kuma savuruyor yel beni Al gül olsam ak gerdana sokulsam Kemer olsam ince ince bele takılsam Köle olsam pazarlarda satılsam Yarim diye al sinene al beni Pir Sultan Abdalam gamzeler oktur Hazeren sinemde babam yaralar çoktur Benim senden başka başka sevdiğim yoktur İnanmazsan al allaha sal beni
  3. Fok balığına benzeyen patates hayrete düşürüyor...

Fok balığına benzeyen patates hayrete düşürüyor...

haydeee patatese gel patatese balık gibi bunlar balık:D Fok balığına benzeyen patates hayrete düşürüyor... Bursa'da pazardan alınan bir patates, iki ayağı ve yukarı kalkık duran başı ile fok balığına benzemesiyle hayrete düşürüyor. İlginç patates, Merkez Osmangazi ilçesi Bağlarbaşı Mahallesi'nde oturan Muzaffer Ay'ın eşi Seher Ay tarafından pazardan alındı. Şekliyle diğerleri arasından...
  4. Papatyam Dizisinin Güzel Yıldızı Evleniyor

Papatyam Dizisinin Güzel Yıldızı Evleniyor

Billur Yazgan evleniyor,Nişanlısı kim haberin devamı burada Kendisini öncelikle Kanal D'de yayınlanan Acemi Cadı dizisindeki kötü karakter Tuğçe ile tanımıştık,her ne kadar kötü karakterde olsa da en sevilen karakterlerden birisiydi.son olarak http://www.meleklermekani.com/tv-dizisi/135140-papatyam.html dizisinde oynuyor ve orada da çok beğenilmiş gibi gözüküyor :) Şimdilerde ise güzel oyuncu...
  5. Ece Erken ve Serkan Uçar Görenleri Hayrete Düşürdü

Ece Erken ve Serkan Uçar Görenleri Hayrete Düşürdü

Takvim'de yer alan habere göre Ece Erken ile Serkan Uçar, şaşırtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Erken, eşinin kendisini ölümle tehdit ettiğini iddia etmiş ve Uçar'ı 'şiddet' suçlamasıyla mahkemeye vermişti. Bu davanın ardından kavgaya tutuşan evli çift, birbirleri hakkında demediklerini bırakmamıştı. HİÇBİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ Güzel sunucu ile Uçar, geçtiğimiz günlerde ise...

Sayfayı Paylaş