gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

güzeldi dayak...

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

birgün dışarda arkadaşlarla geziniyoduk evimizin etrafında işte bide hava atıyoduk mafya gibi geziniyoduk bi siteden başka siteye herkesi de tanırdım maşallah yerde bitane sopa gördüm ama çok güzeldi tam dayak atmalık elime aldım karizmaya puan eklemek için tabi birazda daldım dışarda elimde deynekle eve geldim annem nerde kaldın dedi geziyoduk anne burdaydım dedim annem bi hışımla elimdeki değneyi aldı yermisin yemezmisin :n028:yemin ediyorum hayatta unutamam o dayağı sopa çok acıtmıştı:hmm::bangin::hmm:

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: güzeldi dayak...
    kıyamam sana sende kendin hazırlamışsın onu canım arkadaşım ya

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

canim kiyamam sana helede insan kötü dayak yemisse asla unutmazz,,ama ana dayagi bisey olmaz onlarin verdugu yerde gül cikar yeterki baskalari vurmasin dövmesinn

4. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

eveet raila hatta hala acıyoo:zonked::hysteric:kızlar haklısınız annenin dayağı bile şevkatli canım annem benim :cry:öptüm sizleri canlarım benim.

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ahaha koptum :D:D

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Eee buna kendi yerini kendi yapmak denir heralde :D:D

Hepimizin vardır, öyle unutamadığı anne, baba dayağı :)

7. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben anne dayağı hiç yemedim.ama küçükken hatırlıyorum hep bişiler fırlatırdı.ne kadar uzak olursa olsun hep 12 den vururdu biizi.birascık elinde sakarlık vardı.canımm annem yaaa

8. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    kötü olmuş ya demekki çok geç gitmişsin eve

9. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    ayy yazıkkk :D bende ısırganla yakmıstı annem benı :D

10. sadakat

sadakat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaa çok acımasızca ama bence dayak olmamalı hiçbir koşulda hayatımızda

güzeldi dayak... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dayak çözümmü??

Dayak çözümmü??

Dayak çözümmü?? Çocuğunuza kızdığınızda sakinleşmek için, müzik dinlemeyi ya da duş almayı deneyebilirsiniz. Çocuklar hangi yaşta olurlarsa olsunlar, anne-babalarını öfkelendirecek ya da hayal kırıklığına uğratacak şeyler yapabilirler. Hatta bazen küçük bir bebeğin ağlaması bile anne-babada gerilim, stres ve çaresizlik duygusuna neden olabilir. Ancak anne-babanın bu öfkesinin çocuğun...
  2. Dayak

Dayak

Dayak yemek sevince, bir vesileyle gelecek rızka yahut iyiliğe, Birine dayak atmak ona iyilikte bulunmaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Kavga Etmek.)Rüyasında dayak yediğini gören kimse, iyilik alır. İşinde ve gelirinde artış olur.Rüyada dayak görmek yardima isarettir. Rüya-sinda dayak yedigini görmek, bir isi için birisinden yardim görecegine; kendisinin bir baskasina dayak attigini görmek,...
  3. Abla-yeğene kot dayağı..

Abla-yeğene kot dayağı..

Şanlıurfa’da, 31 yaşındaki İzzet Salman, kot pantolon giyen yeğeni 17 yaşındaki E. ile giymesine izin veren ablası 35 yaşındaki Semira Tokçam’ı döverek hastanelik etti. Ceylanpınar’a bağlı Evrenpaşa Köyü’nde çiftçilik yapan İzzet Salman, iddiaya göre komşularının ve arkadaşlarının "Emine köy yerinde kot pantolon giymeye utanmıyor mu" sözleri üzerine öfkelendi. Ablası Semira...
  4. unutulmaz dayak :(

unutulmaz dayak :(

hic unutmuyorum ilk okul 4de gidiyordum arkadaslarla sarki söyleyip oyun oynuyorduk tam yanimizda atatürkün(atamizin) heykeli vardi benim arkadas biraz fazla cosmustu oyun oynarken bana bi kalca salladi tüm hiziyla bende tutunamayip atatürkün heykeline carptim ve olan oldu heykel yerle bir oldu param parca ve hespi kacisitilar bi ben kaldim o sirada zil caldi siniflara girdik ve ögretmen geldi...
  5. Hayranlarından Pascal'a Dayak Çağrısı!

Hayranlarından Pascal'a Dayak Çağrısı!

pascal, nihat doğan, survivor, kavgaları, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Survivor yarışması finali,stlerinden Pascal ve Nihat Doğan'ın yaşadıkları tekme tokat kavga unutulmazlar arasında girdi. Ama tam üstünden zaman geçti, artık bu talihsiz olay unutulur diye düşünülürken,hayranları Pascal'a dayak tavsiyesinde bulundu. Survivor'da Nihat Doğan'la kavga...

Sayfayı Paylaş