gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

güzelliği dillere destan walpaperler

Konu, 'Wallpaper & Duvar Kağıdı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

masa üstünüzü şenlenidrecek resimler :):) bırakın bilgisayarınız coşsunn :laugh:

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: güzelliği dillere destan walpaperler
    çok hoş bunlarrr saol adminimm emeğine sağlık

güzelliği dillere destan walpaperler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dillere destan lahana diyeti

Dillere destan lahana diyeti

Lahana diyeti en kısa yoldan kilo vermek için ideal. Bu mucizevi besini mutlaka keşfedin. Her derde deva Zayıflama ve selüloitleri yok etme özelliği bulunan beyaz lahana, aynı zamanda antioksidan özelliğine sahip olduğundan, bağırsak kanserini önleyici gücü var. Kan şekerini düşürme ve dengeleme özelliğinin yanı sıra, kan dolaşımını düzenler, hormonları dengeler. Enfeksiyonlara karşı...
  2. Yıldız Tilbe - Dillere Destan

Yıldız Tilbe - Dillere Destan

Sana dokunmak Tanrı'dan lütuf sanki Zaman kilitlenir kollarında Firardadır hükmü yoktur benliğimin Aklım delilenir uzağında Sevdan rengidir dağ çiçeklerinin Kokun kıskandırır baharı Nazar boncuğum ben yalnız seninim Kanıp gidersen ellere o zaman Bir soluk hüzün, bir soluk yüzün Ve bir soluk ölüm yoklar beni Sensiz bölünürüm, dayanamam Dillere destan, dağlara ferman Bir sihir aşkın kapı...
  3. Eda Özülkü - Dillere Destan

Eda Özülkü - Dillere Destan

Uğruna canım ölmeli mi Bu kadar üstüne gitmeli mi Ne malum olur ya sever diye Koca bir ömrü tüketmeli mi Vah yazık bana olmaz olsada Toz pembe masallar Çılgınım sana anla ben sana Onun için bu telaş Dillere destan aşk bu olur mu Eğer severse kalp yorulur mu Hele bana dayalı köşkleri vaadet Tadına doyulmaz Dillere destan aşk bu olur mu Eğer severse kalp yorulur mu Hele bana boyalı sözleri...
  4. Dillere destan rüküşler

Dillere destan rüküşler

Dünyanın en rüküş kadınları RÜKÜŞLÜKTE BİR NUMARALAR HEPSİ GÜZELLİKLERİYLE GÖZ KAMAŞTIRIYOR OLABİLİR ANCAK KİMİ ZAMAN ŞIK OLDUĞUNU SANIP DA GİYDİKLERİ KIYAFETLER, GÜZELLİKLERİNİ GÖLGEDE BIRAKTI. GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE HAYATINI YİTİREN MODA ELEŞTİRMENİ RİCHARD BLACKWELL'İN GÖZÜYLE RÜKÜŞLER LİSTESİ. Menekşe gözlü Elizabeth Taylor, 'Ve Tanrı kadını yarattı' Brigitte Bardot, Dazlakların en...
  5. doğadan kopan eşsiz güzellikteki walpaperler

doğadan kopan eşsiz güzellikteki walpaperler

doğanın eşsiz güzelliğinden kopan ve bilgisayarınızı renklendirecek masa üstü resimleri :)kimler için tabiki siz güzeller güzeli meleklerim için :D:D buyrun güzel melekitoşlar :D:D

Sayfayı Paylaş