gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Güzelliğimi kaybedince aldatıldım

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

gulben ergen bosandimi Evliliği boyunca 35 kg alan pınar eliçe bayanlara Koca adayınıza en çirkin yüzünüzü de gösterin dedi... [​IMG]

ARIM BALIM PETEĞİM' PROGRAMININ KONUK OLAN PINAR ELİÇE EŞİNİN KENDİSİNİ NEDEN ALDATTIĞINI ANLATTTI

'Arım Balım Peteğim' programının konuk olan Pınar Eliçe,7 yıllık eşinin kendisini neden aldattığını anlattı: Evliliğim boyunca stresten tam 35 kilo aldım. Güzelliğimi kaybedince eşim beni aldattı ve boşandım” dedi… Ünlü ve güzel kadınların evliliklerinin yürüme olasılığının az olduğunu söyleyen Pınar Eliçe, genç kızlara, “Koca adayınıza en çirkin yüzünüzü de gösterin” önerisinde bulundu.

gecce.com

2. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Güzelliğimi kaybedince aldatıldım
    haklılık payı olsada erkek anotomisinde genlerinde aldatma içgüdüsü hep var arayışlar var kadın çirkin olsun yada güzel olsun aldatmayı kafasına koymuşsa bir erkek eninde sonunda aldatır ya eş bunu anlar yada anlamaz bu karekter meselesi dir ben bu aldatma olayına hep böyle bakmışımdır tşkler kızıl

Güzelliğimi kaybedince aldatıldım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilge'yle aldatıldı!

Bilge'yle aldatıldı!

Binbir Gece dizisinin gözünden yaş eksik olmayan Şehrazat'ı Bergüzar Korel, benzer bir sahneyi gerçek hayatta yaşıyor. Korel'in sevgilisi Tan Sağtürk'ün Tarkan'dan ayrılan Bilge Öztürk'le aşk yaşamaya başladığı iddia edildi. İHANET KOKUSU Birkaç gün önce Bergüzar Korel ile mutluluk pozları veren Tan Sağtürk, Tarkan'ın eski aşkı Bilge Öztürk ile yakınlaştı. Aşklarıyla ünlü Bodrum'un adı...
  2. Beni Kaybedince Anlayacaksın Değerimi

Beni Kaybedince Anlayacaksın Değerimi

değerimi anlayacaksın sende değerimi anlayacaksın sende sözleri Beni Kaybedince Anlayacaksın Değerimi Beni kaybedince anlayacaksın sevdiğimi Konuştuklarımız gelecek aklına Aşkımıza, sevdamıza dair. Sıcacık sarılmalar Kalp atışlarımız… Gözlerin buğulanacak, Silmeye birini arayacaksın… Beni kaybedince anlayacaksın yüreğimi O koca boşluğu doldurduğumu düşüneceksin, Yeşerttiğim sevgiyi...
  3. aldatıldım

aldatıldım

dün internette eşimin başkabir isimle facebook kaydını gördüm çünkü açık unutmuştu..sevgili iken evli iken hep varmış bu kayıt hep yazışmalar falan var 4 aylık hamileyim ve biz severek evlendik o kadar çok kıskanıyordu ve seviyordu ki şimdi ben ona nasıl eskisi gibi sarılıcam nasıl kapıyı açıp hoşgeldin diycem daha 1 yıllık evliyim canım çok acıyor hep ağlıyrum yerimde olsaydınız ne yapardınız
  4. aldatıldım mı...

aldatıldım mı...

benim yaklasık 4 aydır bi ilişkim var.aynı iş yerinde calısıyoruz.kücük bi ilcede yasadıgımız icin ilişkimizi kimseye söylemedik cok dedikoducu bir yer burası.genellikle evde vakit geciriyoruz.her neyse bizim iş yerinde allahın cezası evli bi kız var benim erkek arkadasımla baya bi samimiyet kurdu.yok evliligim kötü yok kocamdan şiddet görüyorum(külliyen yalan bence)epey bi ilgi topladı...
  5. aldatıldım"

aldatıldım"

6 aylık bi bebeğim varve çok hasta sürekli hastanelere götürüyorm eşim bişeyler yapıyodu kendi apında ama 15 gün önce onu yazlıkta bıraktım eve döndüm aramız baya bozuldu bide o beni yolladı bebeğim hasta diye bugün onun nette başka bi kızla dudak dudağa resmini buldum kötü oldum ne yapacağımı bilemedm saatlerce sokakalarda kaldımsonra o resmin yazlıkta çekildiğini öğrendim daha çok yıkıldım...

Sayfayı Paylaş