gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Güzelliğinizin Farkına Varın !

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bazı özelliklerini kabul ederek güzelliğinizi ön plana çıkarabilir kendinizle barışık bir hale dönüşebilirsiniz şimdi bu özellikler ve kendinizle barışık yaşama şekilleriyle ilgili bilgileri sizlere aktarıyorum [​IMG]

ÇİLLERİNİZİ SAKLAMAYIN
    Yeni güzellik kavramı güçlü bir birikime de yer veriyor. Genellikle "hoşa giden, hayranlık uyandıran detaylar" olarak tanımlanan güzellik kavramı, belli bir kalıba sokulma eğiliminden git gide uzaklaşıyor. Şimdilerde her kadının kendine has yorumunu ortaya koyması moda. Artık en sıradan kişi bile güzel görünmenin sırrına varabilir. Bir ifade bütünlüğü, bir ben, yoğun çiller...Bunlar size has özelliklerdir. Bunlardan kurtulmaya çalışmak artık başvurulacak bir yöntem değil. Modern kadın artık, Gwyneth Paltrow`un güneşle çıkan çillerini, doğal kaşlarını temel güzellik anlayışına yakın buluyor.

ESTETİK YAPTIRIN AMA...
    Peki ama kusursuz güzellik için bıçak altına yatan kadınlar artık çirkin mi sayılacak? Tabii ki hayır. Ancak kendilerine has, hissedilen detayları yaşamak şartıyla.

Güzelliğinizin Farkına Varın ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güzelliğinde İmtihanı Var

Güzelliğinde İmtihanı Var

Süleyman bin Yesâr, bir arkadaşıyla “Ebva” denen yerde konaklamışlardı. Arkadaşı yakındaki alışveriş yerinden bir şeyler almak üzere çadırdan ayrıldığı sırada Süleyman’ı geriden gözetleyen bir bedevi kadını hemen çadırın kapısına gelerek: – Buraya kadar gelir misin? diye seslendi. Süleyman, serili sofradan yiyecek isteyeceğini düşünerek bazı şeyleri alıp da kadına doğru yürürken kadının...
  2. fark var ıkı resım arasında fark var

fark var ıkı resım arasında fark var

http://www.katgames.com/5spots/5spots.swf Bakalım karşına çıkan resimler arasındaki 5 farkı bulabilecek misin? Her 5 farkı bulduğunda bir başka resme geçiyorsun, her yeni gelen resim daha karmaşık çıkıyor. Gözlerine güvenenler için çok zevkli bir oyun...
  3. Ceza Fark Var

Ceza Fark Var

[Nakarat] fark var seninle iyi arasında büyük bir, fark var benimle senin aranda kocaman bir, fark var kötüyle benim aramda irice bir, fark var iyiyle kötü arasında duran... maymunlar cehennemindeyim, hiç kimse duymamış, sordum hiç kimse görmemiş ve hiç kimse konuşmamış, korkular dolup taşınca komşularda kalmamış, yalancı şahitler çoğalmış, ordularda saf almış, sanki herkes zan altında,...
  4. Kendinizin Farkına Varın!Geç Olmadan!!

Kendinizin Farkına Varın!Geç Olmadan!!

Çoğu insan ne olduğunun farkında değildir.Nerede hangi pozisyonda olursa olsun bunu kavramakta ,değerinin ,gücünün ne olduğunu anlamakta güçlük çekebilir.Bunu yaşamamak için hayatımızın hangi evresinde olursa olsun şöyle arada bir durup kendimize bakmalı,ne olduğumuzun,nerede olduğumuzun farkına varmalıyız.Yoksa iş işten geçebilir... Rivayet edilir ki... Deniz kıyısında bir ihtiyar taşçı...
  5. Sigaranın Güzelliğimize Zararı var!

Sigaranın Güzelliğimize Zararı var!

Sigaranın sağlığımıza olduğu zararı olduğu gibi cildimizede zararı var melekler.. Sigara sağlık için öylesine zararlı ki..Şimdi sigaranın zararlarından bir başlasam akşama kadar yazsam yine de bitiremem..Sigaranın biz kadınlar için ayrıca zararları var. İnanın keyfi içtiğiniz o sigaralar sizin güzelliğinizi alıp götürüyor. İlerki yıllarda, sertleşmiş, kararmış bir yüz, mor gözaltları,...

Sayfayı Paylaş