gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Güzellik Duası

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

güzellik için dua, güzel görünmek için dua, hz yusufun güzellik duası Güzel görünmek ve karşınızda ki kişilere kendinizi sevdirmek için Hz. Yusuf'un güzellik duasını sizler için paylaşıyoruz. Bu duayı her kim düzenli bir şekil de içten okursa yüzüne gelen nur ve güzelliği kısa sürede kendisi de farkedecektir.

guzellik duasi.jpg

Güzellik Duası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadınların duası

kadınların duası

kadının duası kadinlarin duasi kadınların duası kadın çevirgel duasını yapanlar KADIN DUASI** * Allahim lutfen bana; Deniz kadar etkileyici bakislari olan ve yakisikli (Aliye), Ferit kadar kibar ve olgun (Bir Dilim Ask), Selim kadar zeki ve zengin (Bir istanbul Masali), Baran kadar karizmatik (Haziran Gecesi), Cem kadar sadik ve eglenceli (Avrupa Yakasi), Polat kadar guclu (Kurtlar...
  2. Karınca Duası

Karınca Duası

Kim bu karınca duasını beş adet ayrı ayrı kağıda yazarak her birini iş yerinin dört köşesine asar, bir tanesini de üzerinde taşırsa, Cenab-ı Hakk, o kimsenin iş yerine vedükkanına kendi hazinesinden rızık ve bereket indirir. Hem de öyle bereket ihsân eder ki, o yazıyı asan kişinin kendisi dâhi hayrette kalır. Dükkanına giren, alışveriş yapmadan çıkmaz. Hakk Tealâ, dükkanına karınca gibi...
  3. Güzellik........

Güzellik........

Güzellik kimine göre bir karakter, kimine göre huy, kimine göre uyum, kimine göre iyilikle özdeşleşen bir kavram, kimine göre de bir değer olarak ifade edilmektedir. Üzerinde çok farklı görüşler, fikirler ileri sürülse, yorumlar yapılsa da güzellik aynı mutluluk gibi göreceli bir kavramdır. Platon’a göre güzellik, dört ayrı aşamada kendini gösterir: Birincisi, bedensel güzelliktir;...
  4. sınav duası

sınav duası

neden fatiha okunmuş kuru üzümü aç karnına yiyeceğiz
  5. güzellik

güzellik

selam hanımlar bana az bir bütçe ile kolaylıkla bulabileceğim malzemeler ile yapılan cilt için yüz maskeleri tarifleri verebilirsiniz.şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş