gebe
  1. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28

Guzellik icin idrarinizi Hic Ciltinizde Denedinizmi :) ?

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında melegimsin tarafından paylaşıldı.

Selam kizlar.Gecen gun arkadasa gittik.Sohbet edik sonra konu cilt guzelligine geldi.Konustuk felan arkdas dedi kizlar ciltiniz parlak, kirisiksiz, lekesiz ve cok guzel olmasini istiyorsaniz sabah ilk uyandiginizda wcye gittinizde yaptiniz idrari yuzunuze surun ozmn faydasini goreceksiniz dedi,Agzimiz acik kaldi :Sidrarinizi yuzunuze vuccudunuza surun dedi teyzem bole yapiyo ve kac yasinda hala cok genc dedi.Bi suru ornekler verdi .Egzama , yaralara fln cok iyi geliyo kitabi bile var dedi.Ben denemedim ama size sormak istedim siz hic boyle bisi duydunuzmu Veya duyupda uygulayn oldumu aranizda >? :training1:

2. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    ya cilde iyi geldiğini bende biliyorum ama hiç denemedim :(

melegimsin bunu beğendi.
  3. ŞIPIDIK

ŞIPIDIK Ayın En Güzel Ojeli Üyesi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.073
    Ödül Puanları:
    113
    denemedim denemekte istemem açıkcası...

melegimsin bunu beğendi.
  4. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Cok ilginc ilk defa duydum vede cok sasirdim .

5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    denemedim hic,ama duymustum.

Guzellik icin idrarinizi Hic Ciltinizde Denedinizmi :) ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yağlı ciltler için cilt bakımı!

Yağlı ciltler için cilt bakımı!

yağlı ciltler için cilt bakımı Malzemeler: Bal + süt + limon suyu Hazırlanışı: Bir fincan içinde bir kaşık balı, bir kaşık limon suyunu ve kıvamın koyuluğunu bozmayacak miktarda sütü karıştırın. Karışımı yüzünüze ve boynunuza yayın ve hafifçe kuruyana kadar bekleyin. Maskeyi nemli bir sünger yardımıyla silerek temizleyin. Ne işe yarıyor: Bal cildi yumuşatır ve limon suyunda bulunan...
  2. en ünlü 10 guzellik sirlari vüdumuz icin

en ünlü 10 guzellik sirlari vüdumuz icin

ünlülerin güzellik sırları ünlülerden güzellik sırları türkan şoray türkan şorayın son ünlülerin En ünlü 10 Güzellik Masali Güzellik sırları'' olarak adlandırdığımız önerileri, ne kadar yararlı olduğunu ya da bize ne kadar zarar verdiğini bilmeden uyguluyoruz. Ama, gerçekleri öğrenmenin zamanı geldi! ‘Saçları günde 100 kez taramak, onları daha sağlıklı ve parlak yapar'': Yanlış...
  3. Hic diyet Ali Nazik denedinizmi?

Hic diyet Ali Nazik denedinizmi?

diyet yemekleri resimli, ali nazik tarifi, diyetisyen yemek tarif ALI NAZIK Diyetisyen Selma Önelge Gür MALZEMELER - 6 porsiyon 1 kilo patlıcan 2 iri kırmızıbiber 500 gr yağsız kıyma 1 adet kuru soğan 3 Adet Sivri Biber 1 su bardağı maydanoz 1 kaşık karabiber 1 kaşık kekik 1 kaşık kimyon Tuz 5 Diş Sarımsak Yarım kilo yoğurt 3 kaşık tereyağı 2 kaşık toz kırmızıbiber YAPILIŞ...
  4. guzellik

guzellik

kadinin ic guzelliyimi,dis guzelliyimi guzel olmali

Sayfayı Paylaş