gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

güzellik sırlarınız neler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar biz bayanlar güzelliğimize ve bakıma oldukça düşkünüz. sizler güzellik için neler yapıyorsunuz özel bakım ürünleriniz varmı kozmetik yada doğal bakım ürünleri olabilir herkes güzellik sırlarını ortaya dökebilirmi acaba

güzellik sırlarınız neler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güzellik sırlarınız nelerdir melekler???

Güzellik sırlarınız nelerdir melekler???

Benim güzeller güzeli meleklerim:DSöyleyin bakalım ne tür güzellik sırlarınız var:DMsnde bir arkadaşımla görüşüyordum ve bana ''kız güzelleşmek için bildiğin formüller var mı?''diye sordu bende valla bende yok ben doğallıktan yanayım ama bu soruyu meleklerime sorucam onların kesin vardır.Gerçi sizin güzellikleriniz doğal ama eminim kıyıda köşe de vardır bir kaç sırrınız.eeee ne dururyorsunuz...
  2. Britney Spears Güzellik Sırları Nelerdir ?

Britney Spears Güzellik Sırları Nelerdir ?

britney spears britney spears güzellik sırları Çalkantılı hayatıyla her zaman dikkatleri üzerine çeken dünyaca ünlü pop yıldızı Britney Spears zaman zaman psikolojik bunalımlar geçirse de yine kendini toparlamayı biliyor. Geçirdiği kötü günlerin ardından tekrar bir toparlanma evresine gören Spears, yine çok alımlı ve fit bir şekilde müzik hayatına devam ediyor. Bu yazımzıda Britney Spears...
  3. Mankenlerin Güzellik Sırları Nelermiş Hep Birlikte Öğrenelim

Mankenlerin Güzellik Sırları Nelermiş Hep Birlikte Öğrenelim

mankenlerin güzellik sırları güzellik sırları Evet, onlar genetik açıdan bizlerden daha şanslı olabilirler ancak onların da bazı bakımlara ihtiyaçları var melekler :) Mankenlerden söz ediyoruz sizlere. Eskiler ne demiş ? ''Bakarsan bağ olur bakmazsan dağ''. Tıpkı bu sözde olduğu gibi mankenler de kendilerine yeterli vakti ayırmasalar inanın sıradan insanlardan fizik olarak bir farkları...
  4. İşte Ünlülerin Güzellik Sırları Neymiş...Güzel Olmak İçin Neler Yapıyorlarmış....

İşte Ünlülerin Güzellik Sırları Neymiş...Güzel Olmak İçin Neler Yapıyorlarmış....

Ünlülerin Güzellik Sırları Ünlülerin Doğal Güzellik Sırları Birçok ünlü güzelleşmek uğruna pahalı kozmetik malzemeleri kullanma alışkanlığını geride bıraktı. Şöhretler artık tamamen doğal ve ucuz yoldan güzelleşmeyi tercih ediyor. Ciltlerinin güzelliği ile ünlenen birçok ünlü ismin ortak özelliği, kozmetik ürünler yerine doğal ürünler kullanmaları. Pınar Altuğ,Deniz Seki, Aydan Şener gibi...
  5. Bade İşçil'den Güzellik Sırları

Bade İşçil'den Güzellik Sırları

Bu sayfa; Bade İşçil'den Güzellik Sırları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Kuzey Güney dizisinin güzel ve fettan güzeli Bade İşçil, düzgün fiziği ve bakımlı haliyle tüm genç kızların ve genç erkeklerin gözdesi. Güzel yıldız bu güzelliğini korumak adına çok da teferruatlı bakımlar yapmıyor. Akıllıca yaptığı ufak tefek bakımlar onu hep genç ve dinç tutuyor... Güzel...

Sayfayı Paylaş