gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Güzellik Uzmanı Şems Arslan Stüdyoyu Terk Etti!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

şems arslan, güzellik uzmanı şems arslan, şems arslan hakkında

Sevgili melekler, geçtiğimiz gün Hayata DAkunmak Lazım adlı programa çıkan Güzellik Uzmanı ve Kimyager Şems Arslan stüdyoyu terk etti. Ebru Akel ve Prof.Dr.Osman Müftüoğlu'nun sunduğu programda Müftüoğlu ile tartışan Arslan bir anda yayını terk etti. İşte tartışmanın sebebi...

şems-arslan.jpeg

Güzellik Uzmanı Şems Arslan Stüdyoyu Terk Etti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Ersoy'u taklit etmeye kalkıştı, olayı abartıp stüdyoyu terk etti..

Bülent Ersoy'u taklit etmeye kalkıştı, olayı abartıp stüdyoyu terk etti..

Bülent Ersoy'u taklit etmeye kalkıştı, olayı abartıp stüdyoyu terk etti.. Ünlüler reyting için ne yapacağını şaşırdı. Mahmut Tuncer de canlı yayında cepten konuştu. Türkücü "benim arabayı çekiyorlarmış, ben gidiyorum" deyip stüdyoyu terketti. Rezaletin zirve yaptığı anlar, Star'da Arım Balım Peteğim programında yaşandı. Sabah'ın tv eleştirmeni Yüksel Aytuğ, komediyi köşesinde...
  2. Kendi Kendinizin Güzellik Uzmanı Olun

Kendi Kendinizin Güzellik Uzmanı Olun

Kızlar kişisel bakımınız için her zaman güzellik salonlarına gitmenize ve para harcamanıza gerek yok...Kendi bakımınızı kendiniz evde yapabilirsiniz... Nasılmı işte cevabı :tik: 1. Saç kırıklarınızı kesin Saç uçlarınızdaki kırıkları temizlemek için kuaför makası edinin. Saç uçlarınızı nasıl kesebileceğinize diar internette bir sürü video ve fotoğraf yer alıyor. Saçınız kuruyken tarakla...
  3. Kerem Altan'ı Nişanlısı Terk Etmiş

Kerem Altan'ı Nişanlısı Terk Etmiş

kerem altan kimdir kerem altan mete horozoğlu mete horozoglu resmi Geçtiğimiz hafta hayata veda eden Defne Joy Foster'in son dakikalarını birlikte geçirdiği Kerem Altan'ı çıkan haberlerden sonra nişanlısı terk etmiş... Şimdi geçiyorum Gecce.com'un haberinin ayrıntılarına... Geçtiğimiz hafta Defne Joy Foster, Taraf Gazetesi Yazı İşleri Müdür'ü Ahmet Altan'ın oğlu Kerem Altan'ın evinde...
  4. Pelin Körmükçü Eşini Terk Etmiş!

Pelin Körmükçü Eşini Terk Etmiş!

pelin körmükçü evlendi pelin körmükçü, evliliği bitiyor, eşini terk etmiş, ayrılıyorlar, eşi görüntülenmiş, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Daha kısa bir süre önce görmüştüm ailecek evlerinde yapılan röportajı!..Ne çabuk bozuluyor bu yuvalar,mutluluklar?.Acaba bozulan yuvalar mı,insanlar mı? Pelin Körmükçü bebeğini de alıp evi ve eşini terk etmiş! Rafi...
  5. Tuğba Ekinci stüdyoyu terk etti!

Tuğba Ekinci stüdyoyu terk etti!

TV8 ekranlarında yayınlanan Disko Kralı programına konuk olan Tuba Ekinci programın sonlarına doğru canlı yayını terk etti. Katıldığı program ve organizasyonlarda adından söz ettirebilmek için sivri çıkışlar yapan Tuğba Ekinci, Okan Bayülgen’i kullanmayı da ihmal etmedi. Programın başından itibaren sürekli diğer konuklarla laf dalaşına giren Ekinci, programın kapanış şarkısını yapmak istedi....

Sayfayı Paylaş