gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Güzellik yarismasi :)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Güzellik yarismasi :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anlat Bakalim Yarismasi

Anlat Bakalim Yarismasi

Kelime: KADINBUDU - Olum sen nesin? - Erkek! - Tersi? - Kadin! - Onun yeneni? - Citir Kelime: TERLIK - neyle yurursun - ayak! - heh hani boyle ayaklarin usur altinda onlar olur bole yumsak yumsak - koyun !! - yuh onun daha kucugu ya, koyun dedi hoduk! - kuzu !!! - Allah belani versin pas! Kelime: DIZ - pantolonu nereye giyeriz? - bacaga? - hah. bacaklarimizin ortasinda...
  2. Güzellik........

Güzellik........

Güzellik kimine göre bir karakter, kimine göre huy, kimine göre uyum, kimine göre iyilikle özdeşleşen bir kavram, kimine göre de bir değer olarak ifade edilmektedir. Üzerinde çok farklı görüşler, fikirler ileri sürülse, yorumlar yapılsa da güzellik aynı mutluluk gibi göreceli bir kavramdır. Platon’a göre güzellik, dört ayrı aşamada kendini gösterir: Birincisi, bedensel güzelliktir;...
  3. 2012 Eurovizyon Sarki Yarismasi

2012 Eurovizyon Sarki Yarismasi

2012, eurovizyon, yarisma, nerde, azerbeycan, konulari burada melekler Merhaba Melekler, Gecen yil yasadigimiz husrandan sonra, bakalim onumuzdeki yarismada basari elde edebilecekmiyiz, Iste 2012 Yilinda yapilacak olan Eurovizyon yarismasinin detaylari; 2012 Eurovizyon sarki yarismasi 22-26 Mayıs 2012 tarihleri arasında yapılması planlanan 57. Eurovision Şarkı Yarışması'dır....
  4. En Guzel Benim Evim Yarismasi : )

En Guzel Benim Evim Yarismasi : )

Merhaba Meleklerrrrrrrr, Cok farkli bir yarisma baslatiyoruz.... EN GUZEL BENIM EVIM Yarismasi.... not: Bu Resim internetten alinmis sadece ornektir,yarismada olmayacaktir Katilmak isteyen melekler, evinizin hosunuza giden en guzel kosesini, odasini, banyosunu, mutfagini, yada sadece dekorasyonunu cok begendiginiz belli bir kosesinin resmini, oncelikle bana ozel mesaj olarak aticaklar,...
  5. güzellik

güzellik

selam hanımlar bana az bir bütçe ile kolaylıkla bulabileceğim malzemeler ile yapılan cilt için yüz maskeleri tarifleri verebilirsiniz.şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş