gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Güzelliklere Bakarmisiniz

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ebe melek

ebe melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    hayvanlar ve cocuklar alemi kadarmasum hic 1 sey yok hayatda

3. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    ben bir tane irankedisi alcam sonunda onları çok beğeniyorum

4. eficixmM

eficixmM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    cok guzeller yaaaa

Güzelliklere Bakarmisiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. buraya bakarmisiniz?

buraya bakarmisiniz?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. BU RUSLAR ÇILGIN  Pastalara Bakarmisiniz

BU RUSLAR ÇILGIN Pastalara Bakarmisiniz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kizlar bi bakarmisiniz ...!!

Kizlar bi bakarmisiniz ...!!

Selam Aleykum kizlar.. Sizden bir ricam olcak esim persembe gunu is gorusmesi var Allah rizasi icin bana bize dua edermisiniz belki kabul olur .. Aranizda bazi arkadaslar benim durumumu biliyor lutfen sizden dualarinizi bekliyorum ben kuran okuycam ama musait degilim inslh bu isi alirsa esim biraz rahatlaycaz inslh dua edende edmeyende Allah razi olsun .. Ve size ruyami anlatmak istiyorum ....
  4. hamile miyim banada bakarmisiniz

hamile miyim banada bakarmisiniz

Arkadaslarsuan uye oldum umarim birbirimize faydali oluruz adetime 5 gun var benimde kendi capimda belirtilerim var 1 hafta meme uclarim acidi el degmiyodu ama sonra gecti Bacaklarim agriyo Akintim artti gibi Gazim cok fazla Kasiklarimda arada bir kramp gibi seyler oluyor Sadece bu kadar sizce bende hamile miyimdir
  5. kizlar testime bakarmisiniz??

kizlar testime bakarmisiniz??

Kizlar testi yaptigimda test c ile t nin ortasinda cikti. Tek cizgi. İcini actim baktim ikinci cizgide var .bugun ya da yarin adet gunum.. boyle olup hamile olanlar var mi??

Sayfayı Paylaş