gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Güzelliklerine bakmayın hepsi zehirli bunların!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Güzelliklerine bakmayın hepsi zehirli bunların!

dısına bakan içini bişi sanır ama zehirliymiş ilginç
    tskler adminim paylasım için

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Güzelliklerine bakmayın hepsi zehirli bunların!

eeee korunma mekanizması

Güzelliklerine bakmayın hepsi zehirli bunların! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bunların hepsi el yapımı

bunların hepsi el yapımı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. isterseniz bakmayın

isterseniz bakmayın

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bunların hepsi fistodan yapılmış ve çok hoşlar

Bunların hepsi fistodan yapılmış ve çok hoşlar

Şu fisto nelere kadirmiş arkadaşlar:D Hele şu fistodan yapılanları görünce gerçekten şaşkınlığımı gizleyemiyorum Benim bildiğim fistoyu genelde bebe kıyafetlerinde yada çeyizlik türü eşyalarda kullanırlardı ama sınır tanımayan modacılar fistoyu çok farklı yerlerde tasarlayıp bizlere sunmuşlar ama iyiki sunmuşlar bazı modellere bayıldım gerçekten çok hoş görünüyorlar :)

Sayfayı Paylaş