gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Güzelmi güzel Gül gifleri

Konu, 'Çöplük' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    [​IMG] bu cok hos yupis

tskler cnm paylasim icin

Güzelmi güzel Gül gifleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. muhteşem gül gifleri

muhteşem gül gifleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Gül güzeli

Gül güzeli

Elini son defa yanağıma koy İstemiyorsan giderim, giderim, giderim... Serin bir sonbahar akşamında söz İsmini unutur silerim,silerim,silerim... ... İçin rahat kapat gözlerini bu gece. Her istegin gibi bunuda yapıyorum ve gidiyorum.. Çılgınca çarpan umutlarıma aldırmadan Arkama baka baka gidiyorum. Olurda dön dersin diye kafamı asla önüme çevirmeden seni izleye izleye nefeslerini...
  3. onun arabası var güzelmi güzel şöförüde var

onun arabası var güzelmi güzel şöförüde var

onun arabasi var güzel mi güzel onun arabası var güzelmi
  4. Hareketli güzel Gül gifleri

Hareketli güzel Gül gifleri

Gül gifleri gül gif gul gifleri gifli güller açan gül gifleri

Sayfayı Paylaş