gebe
  1. CeMRe YoSH

CeMRe YoSH Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Güzide Duranınn aşkı bitti peki ama neden bitti ki

Konu, 'Magazin' kısmında CeMRe YoSH tarafından paylaşıldı.

Güzide D.nın aşk hayatı çok iyi gidiyodu.Hatta evlenmeyi bile düşündüler.Ama aşkları niye bitti.Güzide d.nin hal İlker i.na mesaj çekmesi sebeplerden bitanesi.Ünlü maken bu söylentileri yalanladı. Gzide -En yaın arkadsıma bile söyleyemeyeceğim bir nedenden ayrıldık dedi
    Moris ise
    -Ayrılmamızın nedeni Güzidenin sürekli gezmek dolaşmak isteğidir dedi
    Kaynak
    Vatan Gazetesi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Güzide Duranınn aşkı bitti peki ama neden
    aman be ben bunları anlasam zaten:Daşk sevgi böyle olmaz ondan ona o kadar az sayıdaki düzgün bir hayat süren şu camiada elle gösterecek kadar az.onlarada mutluluklar dilerim ...seninde emeğine sağlık arkadaşım

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Aynı başlıktan olduğu için konu düzenlenmiştir. ( Başlık güncellemesi )

Güzide Duranınn aşkı bitti peki ama neden bitti ki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bittim

bittim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Neden bittin???

Neden bittin???

neden bittin yaa.seni çok öslüyoruummm:küstüm:
  3. Bitti....

Bitti....

ayrılık resimleri ayrılık resmi ayrilik ğğğğğğğ sevgiler mi sahte yoksa biz mi sahteyiz...herşeyin yalan oldugu bu dünya ne kadar bu kadar acımsız birini verdin ki bana :(( özür dilerim seni sevdiğim için .... Hangi Ayrılık? Hangi sevgili var ki, senin kadar duyarsız ve kalpsiz? Ve hangi sevgili var ki, benim kadar çarEsiz? Hangi ayrılık var ki, böyle kanasın ve böyle...
  4. bit

bit

bit nedir ve nereden gelir veya geçer

Sayfayı Paylaş