gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

güzin abi

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Gazeteler neden "Dertleşme Köşelerinde" erkek yazara yer vermezler?
    İŞTE NEDENİ

Sevgili Erkan Ağabey

Bana yardımcı olursunuz diye size yazıyorum

Geçen gece işe giderken kocamı her zamanki gibi evde TV seyrederken bıraktım Arabamla daha 500 metre gitmedim ki motoru stop etti Hayli uğraşıp çalıştıramayınca kocamdan yardım almak için eve geri döndüm

Eve girince gözlerime inanamadım Kocam komşunun kızı ile yatağımızda

Ben 32kocam 34 yaşında komşunun kızı ise 22 Biz 10 yıldır evliyiz Yakalanınca resmen çöktü ve itiraf etmek zorunda kaldı 6 aydır birliktelermiş

"Ya bu ilişki şimdi burda bitecek veya evliliğimiz!" dedim bağırarak

O gün işi bıraktı gitgide artan bir depresyona girdi Onu çok seviyorum ama o ultimatomu çekince yok oldu Resmen eridi Artık ona ulaşamıyorum Lütfen bana yardım eder misiniz?

Sevgilerimle

Ayşe

-------------

Sevgili Ayşe;

Hava soğuksa hele bu tip kısa mesafelerde motor ısınmadan bastıysan arabalar genelde bunu yapar

Kaputu aç yakıt borularına şöyle bir bakezilmeçöküntü gibi bir şey var mı Manifolt bağlantılarını ve karbüratörü gözden geçirt

Eğer bunlar sorunu çözemezler ise sorun yakıt pompasında olabilir Bujilere yeterli benzin gelmiyordur (Araban tüplü mü benzinli mi dizel mi yazmamışsın)

Sanırım yardımcı oldum :laugh:

Erkan
    alıntı

2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: güzin abi
    :haha::haha::haha::piha::piha:

canım yaa çok güzel emeğine sağlık

3. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

sagol canımm

4. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

süpermiş paylaşım için teşekkürler meleğim

biz güzin ablamızı istiyoruz:laugh:

5. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    bencede güzin ablaa:n028:

güzin abi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güze sözler

güze sözler

guzler sozler guze sozler güzesözler güzler sözler en güzesözler * Tevbenin hakikati, geçmiş günahlara pişman olmak, gelecektekiler için istiğfar etmek ve affını istemektir. * Her sabah ve akşam tevbe etmeyen kimse, kendine zulmetmiş olur. * İhlas; bütün işleri, insanlara yaranmak için değil, Allahü teâlânın rızası için yapmaktır. * Âlimin hatası, kaptanın hatasına benzer. Gemi batınca,...
  2. güzü evleniyormus

güzü evleniyormus

Evleniyorlar! Resmi büyütmek için tıklayın Güzide Duran ile İşadamı Adnan Aksoy, Evlilik Kararı Aldı. Çift, 'Bu Yıl Evlenmeyi Planlıyoruz.' Dedi. GÜZİDE DURAN İLE İŞADAMI ADNAN AKSOY, EVLİLİK KARARI ALDI. ÇİFT, 'BU YIL EVLENMEYİ PLANLIYORUZ.' DEDİ. Manken Güzide Duran ile işadamı Adnan Aksoy, evlilik kararı aldı. Yaklaşık altı aydır birlikte olan çift, OK! dergisine verdikleri röportajda,...
  3. Erol Evgin - Güz Delisi

Erol Evgin - Güz Delisi

Düş bozumunda bak yine bir eylül Ve sen güz delisi gönlüm gül inadına gül Düş kanadında bak uçuyor ömür Ve sen göç delisi gönlüm gül inadına gül Düş karasında son alevi söndür Ve sen dert kölesi gönlüm gül inadına gül Gitme güz delisi koca gönlüm O rüzgarlı sevdalarla Vuracaklar seni bir gün Gitme güz delisi koca gönlüm O yağmurlu bakışlarla, Vuracaklar seni bir gün Etme vuracaklar seni bir...

Sayfayı Paylaş