gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Güzin Abla'ya mektup

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

17 yaşındaki kızın güzin ablaya mektubu
    KIZIN MEKTUBU :

Sevgili Güzin Abla;

Ben 17 yaşında bir kızım. İnternette kendime yeni bir erkek arkadaş edindim. Onu çok seviyorum. O da beni seviyormuş. Bana seni ailemle tanıştıracağım dedi. Buna çok sevindim. Beni evlerine davet etti, ailesiyle tanıştırmak için. Evlerine gittiğimde evde kimse yoktu. Bana birazdan gelirler dedi. Onları beklerken birer kola içelim dedi. Bende olur dedim. Odasına geçtik, Kolamızı içerken erkek arkadaşım birden uyumaya başladı.

Güzin Abla sence erkek arkadaşımın hastalığı ne ???

GÜZİN ABLA’NIN CEVABI :

Kızım seni anan Kadir Gecesi doğurmuş…[​IMG] [​IMG] [​IMG]:haha::haha:

2. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Güzin Abla'ya mektup
    Şanslı velet. Hala anlamamış safım. Eline emeğine sağlık..

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

allahtan werılmış sadakası warmışşş.emegıne saglık canımmm

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

:haha:
    allahin delüsü ya, süperdi Yöneticim benim :D:D

Güzin Abla'ya mektup konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güze sözler

güze sözler

guzler sozler guze sozler güzesözler güzler sözler en güzesözler * Tevbenin hakikati, geçmiş günahlara pişman olmak, gelecektekiler için istiğfar etmek ve affını istemektir. * Her sabah ve akşam tevbe etmeyen kimse, kendine zulmetmiş olur. * İhlas; bütün işleri, insanlara yaranmak için değil, Allahü teâlânın rızası için yapmaktır. * Âlimin hatası, kaptanın hatasına benzer. Gemi batınca,...
  2. güzü evleniyormus

güzü evleniyormus

Evleniyorlar! Resmi büyütmek için tıklayın Güzide Duran ile İşadamı Adnan Aksoy, Evlilik Kararı Aldı. Çift, 'Bu Yıl Evlenmeyi Planlıyoruz.' Dedi. GÜZİDE DURAN İLE İŞADAMI ADNAN AKSOY, EVLİLİK KARARI ALDI. ÇİFT, 'BU YIL EVLENMEYİ PLANLIYORUZ.' DEDİ. Manken Güzide Duran ile işadamı Adnan Aksoy, evlilik kararı aldı. Yaklaşık altı aydır birlikte olan çift, OK! dergisine verdikleri röportajda,...
  3. Mektup

Mektup

Kişinin kendisine gelen mektup yüksek mevkiye, önemli ve kaydadeğer söze, Müjde ihtiva eden mektup korktuğu şeyden emin olmaya, çocuk ve eşle rızıklanmaya, Muhtevası güzel bir mektubu birine göndermek ihtiyaçların giderilmesine, itibar ve saygınlığa, Mekktup getiren kimseyi dövmek üzücü bir duruma yahut dinden uzaklaşmaya, Her türlü mektup habere yahut müjdeye, Yazıları silinmiş mektup,...
  4. güzin abi

güzin abi

Gazeteler neden "Dertleşme Köşelerinde" erkek yazara yer vermezler? İŞTE NEDENİ Sevgili Erkan Ağabey Bana yardımcı olursunuz diye size yazıyorum Geçen gece işe giderken kocamı her zamanki gibi evde TV seyrederken bıraktım Arabamla daha 500 metre gitmedim ki motoru stop etti Hayli uğraşıp çalıştıramayınca kocamdan yardım almak için eve geri döndüm Eve girince gözlerime...
  5. Mektup...

Mektup...

Bir annenin ogluna yazdigi bir mektubu okuyacaksiniz simdi meleklerim :) Komik oldugu kadarda cok Saf bir mektup buyrun =) Sevgili Oğlum! Hızlı okumadığını bildiğim için bu mektubu yavaş yavaş yazıyorum. Bir gazetede, "insanların başına, genellikle evlerinin 2 km. civarında kaza gelmektedir." yazısını okuyunca evimizden taşındık.Taşındığımız evde bizden önce oturanlar adresleri...

Sayfayı Paylaş