gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Güzin Ablaya Soru:))

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Güzin Abla'ya soru.. Geçen gün sabah işe gitmek üzere evden çıktım. Kocam şu an işsiz, evde pinekliyor, bıraktığımda televizyon seyrediyordu. Daha yüz metre gitmemiştim ki araba önce bir sarsıldı ve stop etti. Ben de eve yardım istemek için geri döndüm. Bir de baktım kocam yatak odasında, üstünde benim iç çamaşırlarım, ayağında topuklu ayakkabılar, geçmiş aynanın karşısına pozlar veriyor. Şok oldum tabii...
    Oniki yıldır evliyiz. Onun hiç böyle garip birşey yaptığına şahit olmamıştım. "Ne yapıyorsun sen ?" diye sorduğumda önce inkar etti: "Kendi çamaşırlarımı bulamadım, seninkileri giydim." filan diye saçmaladı. "Peki" dedim, "Ya ayağındaki ayakkabılar, dudağındaki ruj ?" Kıpkırmızı oldu. İtiraf etti tabii: "Son altı aydır işsizlik beni bir garipleştirdi, ilk defa böyle bir şey yapıyorum. Affet beni, bir daha olmayacak !" Önce şoku atlattım, ama bir düşünce aldı beni. Nasıl olabilirdi böyle bir şey ? Onu çok seviyorum. Her zaman bana iyi bir koca oldu. Yakışıklı, kendine de bakar. Ne olur benim derdime bir çare !

GÜZİN ABLA'NIN CEVABI:

Kızım, duruma çok üzüldüm. Arabanın stop etmesi bujilerden ötürüdür. Belki de benzinde bir kirlilik vardı. Bence öncelikle yakıt sistemini kontrol etmeliydin. Biraz beklesen belki tekrar çalışırdı. O zaman en yakın servise gider bir kontrol yaptırırdın. Karbüratörü de arada bir temizlet, olur mu kızım!

2. Ceyda94

Ceyda94 Forum Okuru

Güzin abla benim tanıştığım çocuk vardı geçensene nedense hiç sevmiyordum ve beni unutamadığını söyledi ve bu sene nedense tanışmaya başladık anlaştık ve sevgili olmaya karar verdik 2.5 haftadır çıkıyoduk ama annesini tarafından el konuldu telefonu ve mesengerden falan konuşuyorduk buluştuk herşey çok güzel geçti ve 3 gün sonra başkalarından duydumki evden kaçıp istanbulla gittmiş ve ayrıldığımızı başkalarından duyuyorum ayrılıdğımız ve o gittiğinden beri çok mutsuzum ve seviyorum hala ve facebooktan ekledim mesaj attım ve benden kaçıyo ve sürekli engelliyo beni konuşmuyo ve ben konuşmasını istiyorum benden kaçmamasını istiyorum :(

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap iyiymiş :D:D

4. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
Güzin Ablaya Soru:)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güze sözler

güze sözler

guzler sozler guze sozler güzesözler güzler sözler en güzesözler * Tevbenin hakikati, geçmiş günahlara pişman olmak, gelecektekiler için istiğfar etmek ve affını istemektir. * Her sabah ve akşam tevbe etmeyen kimse, kendine zulmetmiş olur. * İhlas; bütün işleri, insanlara yaranmak için değil, Allahü teâlânın rızası için yapmaktır. * Âlimin hatası, kaptanın hatasına benzer. Gemi batınca,...
  2. güzü evleniyormus

güzü evleniyormus

Evleniyorlar! Resmi büyütmek için tıklayın Güzide Duran ile İşadamı Adnan Aksoy, Evlilik Kararı Aldı. Çift, 'Bu Yıl Evlenmeyi Planlıyoruz.' Dedi. GÜZİDE DURAN İLE İŞADAMI ADNAN AKSOY, EVLİLİK KARARI ALDI. ÇİFT, 'BU YIL EVLENMEYİ PLANLIYORUZ.' DEDİ. Manken Güzide Duran ile işadamı Adnan Aksoy, evlilik kararı aldı. Yaklaşık altı aydır birlikte olan çift, OK! dergisine verdikleri röportajda,...
  3. Güzin abladan ayetli:cewap:

Güzin abladan ayetli:cewap:

Evlendiğimizde benden beklediği ilişki normal sayılabilir mi? Sevgili Güzin Abla, 22 yaşında çalışan aynı zamanda okuyan bir bayanım. Okuyucularınızı nasıl itinayla yanıtladığınızı gördüğüm için, size yazmaya yine sizin sayenizde yüreklendim. Dört yıl boyunca karşılıksız sevdiğim bir erkek sonunda beni yıllardır sevdiğini ve benimle evlenmek istediğini söyledi. Sonsuz sevinçle kabul...
  4. güzin abi

güzin abi

Gazeteler neden "Dertleşme Köşelerinde" erkek yazara yer vermezler? İŞTE NEDENİ Sevgili Erkan Ağabey Bana yardımcı olursunuz diye size yazıyorum Geçen gece işe giderken kocamı her zamanki gibi evde TV seyrederken bıraktım Arabamla daha 500 metre gitmedim ki motoru stop etti Hayli uğraşıp çalıştıramayınca kocamdan yardım almak için eve geri döndüm Eve girince gözlerime...
  5. handan ablama

handan ablama

mrhb handan abla ben sitenizin yeni uyesiyim austuraliada yasiyorum evliyim suan kardesimi yanima getirmek istiyorum 3 ayligina fakat buraya gelip kaldigi kisa sure icinde birini bulup evlenmesini temenni ediyoruz ailece cunku benim burada hic esim ve cocuklarim disinda kendi ailemden kimse yok o nedenle en azindan kardesimin gelip benim yanimda kalmasini istiyorum onun icin bir acilim...

Sayfayı Paylaş