gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

güzü evleniyormus

Konu, 'Magazin' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Evleniyorlar! [​IMG]Resmi büyütmek için tıklayın Güzide Duran ile İşadamı Adnan Aksoy, Evlilik Kararı Aldı. Çift, 'Bu Yıl Evlenmeyi Planlıyoruz.' Dedi.

GÜZİDE DURAN İLE İŞADAMI ADNAN AKSOY, EVLİLİK KARARI ALDI. ÇİFT, 'BU YIL EVLENMEYİ PLANLIYORUZ.' DEDİ. Manken Güzide Duran ile işadamı Adnan Aksoy, evlilik kararı aldı. Yaklaşık altı aydır birlikte olan çift, OK! dergisine verdikleri röportajda, 'Bu yıl evlenmeyi planlıyoruz. Düğün mekanından gelinliğe kadar her şeyi planlamaya başladık bile' dedi.

güzü evleniyormus konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güze sözler

güze sözler

guzler sozler guze sozler güzesözler güzler sözler en güzesözler * Tevbenin hakikati, geçmiş günahlara pişman olmak, gelecektekiler için istiğfar etmek ve affını istemektir. * Her sabah ve akşam tevbe etmeyen kimse, kendine zulmetmiş olur. * İhlas; bütün işleri, insanlara yaranmak için değil, Allahü teâlânın rızası için yapmaktır. * Âlimin hatası, kaptanın hatasına benzer. Gemi batınca,...
  2. Güzin abla dert dinliyor..

Güzin abla dert dinliyor..

GÜZİN ABLA'YA MEKTUP: Geçen gün sabah işe gitmek üzere evden çıktım. Kocam şu an işsiz, evde pinekliyor, bıraktığımda televizyon seyrediyordu. Daha yüz metre gitmemiştim ki araba önce bir sarsıldı ve stop etti. Ben de eve yardım istemek için geri döndüm. Bir de baktım kocam yatak odasında, üstünde benim iç çamaşırlarım, ayağında topuklu ayakkabılar, geçmiş aynanın...
  3. güzin abi

güzin abi

Gazeteler neden "Dertleşme Köşelerinde" erkek yazara yer vermezler? İŞTE NEDENİ Sevgili Erkan Ağabey Bana yardımcı olursunuz diye size yazıyorum Geçen gece işe giderken kocamı her zamanki gibi evde TV seyrederken bıraktım Arabamla daha 500 metre gitmedim ki motoru stop etti Hayli uğraşıp çalıştıramayınca kocamdan yardım almak için eve geri döndüm Eve girince gözlerime...
  4. Güzin Özipek kimdir

Güzin Özipek kimdir

güzin özipek kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri Güzin Özipek, sinema ve tiyatro oyuncusu olmasının yanı sıra birde opera sanatçısıdır Melek'ler:) Güzin Özipek (d. 11 Mart 1925 - İstanbul, ö. 12 Ağustos 2000 - İstanbul) Opera, sinema ve tiyatro sanatçısı. Ticaret lisesinin ortaokul bölümünden mezun olan sanatçı, Beyoğlu'ndaki Ses Opereti'nde 1944'te Cemal Reşit Rey...

Sayfayı Paylaş