gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

H E R O E S

Konu, 'Yabancı Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ÖZEL GÜÇLERİNİ KEŞFEDENE DEK SIRADAN OLDUKLARINI DÜŞÜNÜYORLARDI. Dizinin adının “kahramanlar” olmasına bakıp, alıştığınız süper kahraman karakterlerini bu dizide görmeyi henüz beklemeyin. Çünkü Heroes olağanüstü birtakım güçler geliştirdiklerini keşfeden sıradan insanları konu eden bir dizi. Dolayısıyla süper kahramanlığa dair farklı bir yaklaşıma, ilginç karakterlere ve çok sürükleyici bir öyküye sahip.

Kahramanlarımız yeni gelişen özel güçlerinin hayatlarına etkisiyle baş etmeye, bu güçlerin kaynağını ve sebebini öğrenmeye çalışırken, onları teker teker bir araya getirecek büyük resim de aydınlanacak. Bedeni kendini hızla onaranından, geleceği tuale aktarana, zaman ve uzam içinde hareket edebilene kadar farklı özel yetenekler geliştiren insanların kaderi dünyanın kaderini belirleyecek.

2. umay

umay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: H E R O E S
    hereos; ilk zamanlarda sıkılıp kanalı değiştirdiğim bu dizinin şimdi müdavini oldum diyebilirm...yalnız bazı konularda biraz sapkınlık yapsalarda, sürükleyici bi dizi...

3. kiraze

kiraze Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    mutlaka izleyin diyorum.çok güzel ve sürekleyici bir dizi

H E R O E S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. M e s a j l a R

M e s a j l a R

Umuda Kursun Siksada Unutma Umuda Kursun Islemez... Belki Anlamadigim Bi His,belki Sana Kizamadigimin Belgesi, Belkide Samimiyeti Yanlis Zamanda Yanlis Insanda Aramanin Caresiz Anlatilisi Idi... Seni Birakiyorum Bir Elveda Bile Diyemeden, Seni Seviyorum, Seni Bile Goremeden... Nezaman Sagir Bir Ressam Kiristal Bir Zemin Uzerine Dusen Gulun Cikardigi Sesin Resmini Yaparsa Iste O Zaman Ben...
  2. . . . S e N i _ S e V i Y o R u M . . .

. . . S e N i _ S e V i Y o R u M . . .

SEVDA MEVSİMİ Dün gece sabaha kadar ağladım O eski günleri nasıl aradım Seni ölesiye severken canım Böylemi geçecek sevda mevsimi Seni ölesiye severken canım Sensiz mi bitecek sevda mevsimi Kavuşuruz diye avunurum ben Sensizlik çok zormuş yanıyorum ben İçimi ince bir sızı kavurur Sensiz mi bitecek sevda mevsimi İçimi ince bir sızı kavurur Böylemi geçecek sevda mevsimi...
  3. ^s*e*r*s*e*r*i*n*i*m^

^s*e*r*s*e*r*i*n*i*m^

slm ben kaan tüm arkadaşlara iii paylaşımlar dilerim
  4. Muhteşemmmmmmmmm t ü m a n n e l e r i n h e r g ü n ü i ç i n :))

Muhteşemmmmmmmmm t ü m a n n e l e r i n h e r g ü n ü i ç i n :))

ANNELEREE..... Anne demek; * Yenilen her lokmadan sonra alkış kıyamet koparan,şenlik havasına bürünendir. * Çıkan her pirinç tanesi diş için tüm hısım akrabaya telefon açandır. * Tüm hafta hayalini kurduğu pazar kahvaltısına oturup asla yiyemeden kalkandır. * Sabaha kadar kırk sefer uyanarak,sabah kalkıp zombi gibi işe gitmektir. * İşten eve geç gelmenin vicdan azabıyla...
  5. ..:: B i t k i s e l  f o r m ü l l e r ::..

..:: B i t k i s e l f o r m ü l l e r ::..

..:: B İ T K İ S E L F O R M Ü L L E R ::.. Bağışıklık Sistemini Kuvvetlendirmek İçin Çay - 1 Bardak ıhlamur ya da adaçayı - 1 çay kaşığı zencefil - 1 Çay kaşığı zerdeçal - 1 Çubuk tarçın - 1 Çay kaşığı ekinezya - 1 Çay kaşığı havlucan - 1 Çorba kaşığı bal - ½ Limon suyu Tüm malzemeleri 3 dk kaynatın, 3 dk bekleyin, bardağa aldıktan sonra 1 çorba kaşığı bal koyun ve limon...

Sayfayı Paylaş