gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

H&M´den 2011 Ilkbahar/Yaz kombileri - 2

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Evet bayanlar iste H&M´den hem Ilkbaharda hemde Yazin giyebileceginiz kombiler...

[​IMG]bu kot var bende üstüne bu shirti de alinca cok süper olacak Ilkbahar icin :parfum:

Farkina vardim da su Sarisinin agzi hep acik :D yazik yaww kapasin cenesi tutulacak:bangin:

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Öcelik çok şık kombineler bayıldım hepsine lac. bayz puanlı elbiseye bittim zaten.Ayrıca hahaha sarışın kız gerçekten ağzı hep açık yazık ya sinek kaçıcak kapatalım :D

3. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Demi ama ya gicik kaptim hatundan insan öyle pozmu verirkaşınma

H&M´den 2011 Ilkbahar/Yaz kombileri - 2 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. H&M´den 2010-2011 kış aksesuarları

H&M´den 2010-2011 kış aksesuarları

Iste kis günlerinde kiyafetlerimizi süsleyen ve bizleri sicak tutuan aksesuarlar
  2. H&M´den 2011 Ilk Bahar kombileri

H&M´den 2011 Ilk Bahar kombileri

H&M yine kendini asmis ve Ilk Bahar icin cok güzel Kiyafetler üretmis...Hadi bayanlar Alisverise :D :D :D
  3. 2011 Ilkbahar kombileri

2011 Ilkbahar kombileri

Disarida hala bir bahar havasi olmasada simdiden tüm Magzalarda Bahar/Yaz koleksyonu yerlerini aldi. Iste sizlere bu yilki modanin bahar koleksyonundan kombiler.
  4. H&M 2011 ilkbahar - yaz

H&M 2011 ilkbahar - yaz

H&M 2011 yaz koleksiyonu için hazırlamış olduğu koleksiyonarın reklam kampanyalarını tanıtmaya başladı. Bu sezon yine farklı temalarla kaşımıza çıkan H&M’in kampanya yüzleri Jourdan Dunn ve Gisele Bundchen. Gisele Bundchen fotoğraflarını daha önce gören olmuştur. İstanbul Sapphire’deki H&M mağazası açılmadan Gisele’nin kampanya fotoğrafları ile kaplı.
  5. H&M ayakkabı 2011

H&M ayakkabı 2011

hm ayakkabı ayakkabı 2011 hm 2011 h&m türkiye, h&m istanbul, h&m ayakkabı, 2011 ayakkabı modelleri, 2011 ayakkabı modası H&M 2011 sezonuna ait ayakkabı modellerinde sabo, sandalet, stiletto, terlik ve spor ayakkabılar yer alıyor. Birbirinden farklı renk ve model alternatifleriyle sizleri bekliyor:)

Sayfayı Paylaş