gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

H&M ayakkabıları

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

hm ayakkabı Bu sezonun H&M ayakkabılarını nasıl buldunuz?? Ben genelde beğendim diyebilirim.Özellikle de eski sezonlara göre ayakkabılar daha da bir tarz olmuş.

H&M ayakkabıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. H&M koleksiyonu

H&M koleksiyonu

Matthew Williamson H&M Koleksiyonu H&M kısmen Türkiye’de olmasada haberleri var :) Geçtiğimiz aylarda açıklanan Matthew Williamson H&M koleksiyonunun ilk ürünleri görücüye çıkmış. Koleksiyonda en gözde renk saks mavisi tonları. Yazın popüler ürünü tulumda yerini almış durumda.
  2. H-M Bayan Modası

H-M Bayan Modası

Spor ve klasik modellerden oluşan H-M Bayan Modasında hepiniz zevkinize uygun birşeyler bulabileceksiniz meleklerim :tik:
  3. H&M modası

H&M modası

Moda düşkünü bayanlar için hm bayan giyim modelleri tamda modern bayanlar için hazırlanmış meleklerim umarım ilginizi çeker...
  4. H&M Bohemian Deluxe

H&M Bohemian Deluxe

H&M'nin bu koleksiyonunu 17 Mart itibari ile bütün satış noktalarında bulabilirsiniz. Koleksiyonda şıklıktan da öte rahatlık ön planda. Ben çok beğendim... Peki ama siz?
  5. H&M ayakkabı 2011

H&M ayakkabı 2011

hm ayakkabı ayakkabı 2011 hm 2011 h&m türkiye, h&m istanbul, h&m ayakkabı, 2011 ayakkabı modelleri, 2011 ayakkabı modası H&M 2011 sezonuna ait ayakkabı modellerinde sabo, sandalet, stiletto, terlik ve spor ayakkabılar yer alıyor. Birbirinden farklı renk ve model alternatifleriyle sizleri bekliyor:)

Sayfayı Paylaş