gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

H Sınıfı Ehliyet Alımı İle İlgili Bilgiler

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

H Sınıfı Ehliyet Alınışı Engelli Kişiler İçin H Sınıfı Ehliyet Nasıl Alınır

Sevgili melekler, bu yazımızda H sınıfı ehliyetin nasıl alınacağı, gerekli evrak ve prosedür bilgilerini siz meleklerimiz ve sayın misafirlerimizle paylaşıyoruz :)

2918 sayılı Trafik Kanununa göre H sınıfı ehliyet alabilmek için en az 17 yaşını bitirip 18'den gün almak gerekmektedir.

Şu andaki yönetmeliğe göre en az İlkokul diploması sahibi olmak gerekli.

H sürücü belgesi ile Kendi sınıfına ait araç kullanılabilmektedir.

H sınıfı sürücü belgesi alacaklar Trafik ve İlkyardım derslerinden teorik sınava ve direksiyon sınavına tabi tutulurlar
    "B, C D, E'" sınıfı sürücü belgelerinden herhangi birisi bulunan ancak sağlık şartlarında sonradan meydana gelen değişikliklerden dolayı "H" sınıfı sürücü olur" sağlık raporu alanlar, "H" sınıfı otomobil veya motosiklet sürücü sertifikası almak üzere özel motorlu taşıt sürücü kurslarına kayıt olmaları halinde sadece direksiyon eğitimi dersine devam ederek eğitim sonunda yapılacak sınavda başarılı olanlara "H" sınıfı otomobil veya motosiklet sürücü sertifikası düzenlenecektir.

Kimler H sınıfı ehliyet alır?

Özel tertibatlı olarak imal, tadil ve teçhiz edilmiş motosiklet veya otomobil türünden araçları kullanacak sakatlar.

H Sınıfı Ehliyet Alımı İle İlgili Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. H Sınıfı Ehliyet

H Sınıfı Ehliyet

h sınıfı ehliyet kimlere verilir h sınıfı ehliyeti kimler alabilir tipi ehliyet ehliyeti kimler alabilir alamaz 1. Kimler H sınıfı ehliyet alır? Cevap: Özel tertibatlı olarak imal, tadil ve teçhiz edilmiş motosiklet veya otomobil türünden araçları kullanacak sakatlar. 2. Gerekli belgeler nelerdir? Cevap: a) Sağlık Kurulu raporu (H sınıfı ehliyet alabilir raporu)(Rapor güncel olmalıdır, yani...
  2. Ahmet Maranki'den Altın Çilek Kullanımı İle İlgili Bilgiler

Ahmet Maranki'den Altın Çilek Kullanımı İle İlgili Bilgiler

Ahmet Maranki altın çileğin faydaları Ahmet Maranki altın çilek nasıl kullanılır Son yıllarda halk arasında hayli popüler olan altın çilek bitkisi kullanımı ile ilgili bilgileri Ahmet Maranki'den alıyoruz melekler :) Profesör Doktor Ahmet maranki altın çilek ile sağlımıza çok yararlı ve faydalı olabilecek bilgiler paylaştı. Altın çilek normal çileğin boyutlarında bir çilektir. Rengi...
  3. H Sınıfı Ehliyet Nasıl Alınır?

H Sınıfı Ehliyet Nasıl Alınır?

H Sınıfı Ehliyet Nasıl Alınır? Arkadaşlarım ben H Sınıfı Ehliyet almak istiyorum ama bu H Sınıfı Ehliyet Nasıl Alınır bilmiyorum lütfen bilgi verin
  4. Sağlık bakanlığı sözleşmeli personel alımı ile ilgili bilgi

Sağlık bakanlığı sözleşmeli personel alımı ile ilgili bilgi

Merhaba, sağlık bakanlığı sözleşmeli personel alımı ile ilgili bilg rica ediyorum, acil yalnız !
  5. Antalya Altın Portakal Film Festivali İle İlgili Bilgiler

Antalya Altın Portakal Film Festivali İle İlgili Bilgiler

antalya altın portakal film festivali 2012 altın portakal film festivali 2012 Sevgili melekler, Akdeniz'in incisi güzel Antalya'nın simgelrinden biri haline gelmiş olan uluslararası bir festival Antalya Altın Portakal Film Festivali nedir sizlerle ayrıntılı bilgileri paylaşıyoruz bu sayfamızda... 1950`li yıların ortalarında tarihi Aspendos Tiyatrosu`nda düzenlenmeye başlayan...

Sayfayı Paylaş