gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

H Sınıfı Ehliyet Nasıl Alınır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

H Sınıfı Ehliyet Nasıl Alınır? Arkadaşlarım ben H Sınıfı Ehliyet almak istiyorum ama bu H Sınıfı Ehliyet Nasıl Alınır bilmiyorum lütfen bilgi verin

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

H Sınıfı Ehliyet Nasıl Alınır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. H Sınıfı Ehliyet

H Sınıfı Ehliyet

h sınıfı ehliyet kimlere verilir h sınıfı ehliyeti kimler alabilir tipi ehliyet ehliyeti kimler alabilir alamaz 1. Kimler H sınıfı ehliyet alır? Cevap: Özel tertibatlı olarak imal, tadil ve teçhiz edilmiş motosiklet veya otomobil türünden araçları kullanacak sakatlar. 2. Gerekli belgeler nelerdir? Cevap: a) Sağlık Kurulu raporu (H sınıfı ehliyet alabilir raporu)(Rapor güncel olmalıdır, yani...
  2. Fırında hindi nasıl pişirilir

Fırında hindi nasıl pişirilir

fırında hindi nasıl pişirilir fırında hindi tarifi fırında hindi nasıl servis edikir Yılbaşı menüsü hindisiz olmaz diyor ve fırında hindi tarifi sunuyoruz, bu yılbaşı gevcesi hindi pişirmek isteyenler için ve fırında hindi nasıl pişirilir diyenler için:) Bu arada fırında hindi nasıl servis edilir onuda bu yazımızda öğreniyoruz Melek'ler. Fırında Hindi için Malzemeler: 1 hindi budu...
  3. Pilot Ehliyeti Nasıl Alınır

Pilot Ehliyeti Nasıl Alınır

Pilot Ehliyeti Nasıl Alınır arkadaşlar bu konuda bilgisi olupta bana yardım edebilecek birisi varsa lütfen bekliyorum.
  4. H Sınıfı Ehliyet Alımı İle İlgili Bilgiler

H Sınıfı Ehliyet Alımı İle İlgili Bilgiler

H Sınıfı Ehliyet Alınışı Engelli Kişiler İçin H Sınıfı Ehliyet Nasıl Alınır Sevgili melekler, bu yazımızda H sınıfı ehliyetin nasıl alınacağı, gerekli evrak ve prosedür bilgilerini siz meleklerimiz ve sayın misafirlerimizle paylaşıyoruz :) 2918 sayılı Trafik Kanununa göre H sınıfı ehliyet alabilmek için en az 17 yaşını bitirip 18'den gün almak gerekmektedir. Şu andaki yönetmeliğe göre...
  5. Ehliyet Nasıl Alınır

Ehliyet Nasıl Alınır

Ehliyet Nasıl Alınır kızlar bu konuda acil bilgiye ihtiyacım var bende ehliyet istiyorum ama ne yapacam nereye başvuracam bilmiyorum.

Sayfayı Paylaş