gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

H.z Yunusun Duasında ne diyor

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

H.z Yunusun Duası H.z Yunusun Duası, hangi dua, balığın karnındayken yaptığı dua, hakkında bilgiler ve merak ettiğiniz herşey burada arkadaşlar

Dilek duası olarakta bilinen ve Hz. Yunus'un balığın karnındayken yaptığı duayı, bu makalemizde sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.

Hz. Yunusun duası - Yunus peygamberin duası,dilekleri gerçekleştiren dua

Hz. Yunus'un (a.s) Balığın Karnındayken Yaptığı Dua

(Allâhümme yâ Rabbî yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ bedî'as-Semâvâti ve'l-ardı yâ ze'l-Celâli vel-İkrâm yâ lâ ilâhe illâ ente sübhâneke innî küntü min'ez-zâlimîn).

Manası: "Allahım! Ey Rabbim! Hayy ve kayyum olan yer ve göklerin eşsiz yaratıcısı! Ey ikram ve celal sahibi! Ey kendinden başka ilah olmayan! Seni teşbih ederim. Ben nefsine zulmedenlerden oldum." demekdir.

H.z Yunusun Duasında ne diyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Az yiyorum, yine de kilo alıyorum diyorsanız

Az yiyorum, yine de kilo alıyorum diyorsanız

Nedenini merak ediyorsanız yazımızı dikkatle okuyun. Sorun, az yemekte değil, metabolik ve davranışsal bozukluklarda... Kilolu insanların çoğu az miktarda yiyecek tüketmelerine ve özellikle öğünlerde normalden az besin almalarına rağmen kilo sorunları sürüp gidiyor. İşin kötüsü bu ‘az yiyen’ ve genelde ‘aç gezen’ insanlar, bir türlü çözemedikleri kilo sorunları nedeniyle...
  2. arkanızdan ne diyorlar

arkanızdan ne diyorlar

arkanızdan ne diyorlar testi Elin ağzı torba değil büzesiniz. Konuşuyorlar işte. En çok konuştukları tarafımız ise genellikle en çok özenilen yönümüz oluyor. Ama gene de insanın kanına dokunuyor arada bir, ya da en azından merak ediyor kim benim arkamdan ne konuşuyor diye. Kim sorusunun cevabını siz bileceksiniz. Biz sadece ne konuşuluyor olabileceğini bulmaya çalışacağız. Buyrun bilimsel...
  3. Bekarlar Neden Evlenemiyorum Diyorsanız

Bekarlar Neden Evlenemiyorum Diyorsanız

Bekar kızlar hepiniz beyaz atlı prensinizi bekliyorsunuz ama artık beyaz atlı prensimi beklemekten yoruldum diyenler için evde kalmanın sebepleri hakkında bir araştırma yazısı. Neden evde kaldım ve neden evlenemiyorum sorularınız için makul cevaplar bu yazıda. Genç, güzel, kariyer sahibi, bilgili, kültürlü, alımlı, zengin olmak gibi bir sürü özelliklere sahip olabilirsiniz. Ama evde kalma...
  4. H.z Yunusun Duasını istiyorum diyenler

H.z Yunusun Duasını istiyorum diyenler

H.z Yunusun Duası Arkadaşlarım Hz yunusun yaptığı bir dua var mış bu dua çok faziletliymiş diye duydum. Bu duayı bilen arkadaşlarımız Allah rızası için paylaşsınlar. Teşekkür ediyorum.
  5. zayiflayamiyorum neden? Diyorsaniz.....

zayiflayamiyorum neden? Diyorsaniz.....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş