gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

H.z Yunusun Duasını istiyorum diyenler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

H.z Yunusun Duası Arkadaşlarım Hz yunusun yaptığı bir dua var mış bu dua çok faziletliymiş diye duydum. Bu duayı bilen arkadaşlarımız Allah rızası için paylaşsınlar. Teşekkür ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

3. KASIM ÇULAK

KASIM ÇULAK Forum Okuru

LA İLAHE İLLA ENTE SUBHANEKE İNNİ KÜNTÜ MİNEZZALİMİN VE
    ENTE RABBİ ERHAMER RAHİMİN

H.z Yunusun Duasını istiyorum diyenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben fal baktirmak istiyorum diyenler

ben fal baktirmak istiyorum diyenler

falıma baktırmak istiyorum fal baktirmak istiyorum yıldızname baktırmak fal baktirmak Arkadaslar ben fal ararken bu siteyi kesfettim diger sitelerde fal parayla bakiliyor ben yurt disina yeni geldim buradakii dili bile daha bilmiyorum nasil para gönderirim kimseye fal baktiramadim arnizda bana fal bakacak kimse varmi acaba yada aranizda bir soumun cevabinin evet yada hayir olup olmadigini...
  2. msn nick istiyorum diyenlere

msn nick istiyorum diyenlere

nick istiyorum msn çıkarmak istiyorum ölmek nickleri ölmek msn nickleri nick Siz ßu hayatı qünübirlik yaşarken ßiz birbirimizé nefesimizi verioruz... uzak dur !. Siz ßana FarkLiyim Diye güLerken ßen Hepiniz Ayni b0ksunuz die Size qüLüorum...(. Hayat inSanı ßazen ¢ızz yapıOr! ßüyümeCegim ! ßu hayat yokSa ßenide harCar.. . . . . . ELLeRin eLLéRimi yaktı...
  3. converse istiyorum diyenlere

converse istiyorum diyenlere

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Saçlarım Hemen Uzasın İstiyorum Diyenlere

Saçlarım Hemen Uzasın İstiyorum Diyenlere

saçlarım hemen uzasın saçlarım uzasın istiyorum saçım hemen bırakın saçlarınız saçım Güzelim saçlarını eli açık kuaförler sayesinde kaybeden meleklerim.Ne olcak bu ucundna alın dediğimizden bol kesenden alan kuaförlerin hali.Yahu ben diyorum ki azıcık ucundna al ama kadın kestikçe kesiyor.Kafa eğip yere bir bakıyorum ki yerde ki saç bu kadar çoksa kafam da ne akdar kaldı acaba?Ama onların...
  5. H.z Yunusun Duasında ne diyor

H.z Yunusun Duasında ne diyor

H.z Yunusun Duası H.z Yunusun Duası, hangi dua, balığın karnındayken yaptığı dua, hakkında bilgiler ve merak ettiğiniz herşey burada arkadaşlar Dilek duası olarakta bilinen ve Hz. Yunus'un balığın karnındayken yaptığı duayı, bu makalemizde sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Hz. Yunusun duası - Yunus peygamberin duası,dilekleri gerçekleştiren dua Hz. Yunus'un (a.s) Balığın Karnındayken...

Sayfayı Paylaş