ha-mil-le-yimmmmmmm ama!

amın canım hepımıze nasıp etsın rabbım saglıklı bebısler.ben hep kotu hıssedıyodum ama sen ıyı hıssedıtosan bu cok guzel.benım agrılarım gebelıgın basından berı vardı.hatta 2,3 defa kasık agrısı ıcın dr a gıtmıstım yapacak bısey yok dedı ve beklememı solemıstı hayırlısı boleymıs demekkı.ama senın durumunda cok muhım bısey yok gıbı geldı bana bıraz dınlen fazla ıs yapma hersey yoluna gırer.kanaman da yoksa zaten sorun yok demektır.sımdı kac haftalık gebesın canım sen.optum

amın canım hepımıze nasıp etsın rabbım saglıklı bebısler.ben hep kotu hıssedıyodum ama sen ıyı hıssedıtosan bu cok guzel.benım agrılarım gebelıgın basından berı vardı.hatta 2,3 defa kasık agrısı ıcın dr a gıtmıstım yapacak bısey yok dedı ve beklememı solemıstı hayırlısı boleymıs demekkı.ama senın durumunda cok muhım bısey yok gıbı geldı bana bıraz dınlen fazla ıs yapma hersey yoluna gırer.kanaman da yoksa zaten sorun yok demektır.sımdı kac haftalık gebesın canım sen.optum
kanamam falan hiç olmadı ağrım da hiç olmadı canım internette okuyorum kesesi aşağıda olanlar sancıdan bahsediyor bende ağrı olmayınca şüpheleniyorum.zaten dış gebeik olsa kese görünmzdi bu kadar rahat olmam ağrı sızı çekmemem bile bazen beni korkutuyor.tek bendeki değişiklk karnımı içeri çekemiyorum eğildiğim zaman karnıma yumruk var gibi hissediyorum ama canımı acıtmıyor hamileysem olsun okadar diyorum bu arada 6 hafta 2 günlük hamileyim canım ben en çok boş gebelikten şüpheleniyorum kesesi rahim ağzına yakın olup doktoru dinlen yat demiyorsa birine demekki boş gebelik.ama birde şöyle anlatayım.doktora gitmeden 3 gün önce gebelik testim çift çıkınca eşim sağolsun hemen gidip hurma aldı.hergün 4 bardak süt içiriyor evde bena iş yaptırmıyor hatta yemek bile bununda ağrım olmamasına etkisi olabilirmi?

canım benım sen kanda beta hcg ne baktırmadın mı dıs gebelık mı normal gebelık mı bellı olurdu.ayrıca kese gorunmesı bısy ıfade etmez takı bebek gorunene kadar.ama en onemlısı senın 2 gune bır betana baktırman.bunu yaptırdıysan degerlerını bı yaz bana

canım benım sen kanda beta hcg ne baktırmadın mı dıs gebelık mı normal gebelık mı bellı olurdu.ayrıca kese gorunmesı bısy ıfade etmez takı bebek gorunene kadar.ama en onemlısı senın 2 gune bır betana baktırman.bunu yaptırdıysan degerlerını bı yaz bana
yaptırmadım canım.3 gebelik testiminde pozitif olduunu söyleyince ultrasonla bakalım dedi doktor.sonra gebelik var dedi 1 hafta onra bidaha gel dedi ama benden kan testi istemedi.niye beta hcg istemedi bende bilmiyorum hastahaneye değil özel bir yere gitmiştim ve kan testide yapıyolardı ama dr bana yaptr demedi.

bırde agrın olmaması cok ıyı.dıs gebelıtede agrı oluyomus dıye bılıyorum ve kanamada oluyomus.
doktora özellikle sordum dış gebelik mi diye yok dedi.bahsettiğim adet günümde gelen pembe kanamadan sonra çok şükür hiç kanamam olmadı.öyle koyu siyah yada koyu kahverengi lekelenme de olmadı.birde doktor bana iğne verdi 5 tane.dr a gitiğimiz ilk gün geçen perşembe 1 tanesini bugün yaptır kanaman olursa 2.sini yaptır dedi.ama ben hiçbirini yaptırmadım ya ne biliyim o kadar iyi hissediyorum ki kendimi gerek bile görmedim yanlış mı yaptım bilmiyorum

beta hcg ye nasıl bakmaz yaaaaaaaaaaa benım bıle 2 sındede kac kere baktılar.hatta bunda kese gorundu ama dr um yınede bırkez daha bakalım dedı.bu cok onemlı bısey gebelıkte.

doktora özellikle sordum dış gebelik mi diye yok dedi.bahsettiğim adet günümde gelen pembe kanamadan sonra çok şükür hiç kanamam olmadı.öyle koyu siyah yada koyu kahverengi lekelenme de olmadı.birde doktor bana iğne verdi 5 tane.dr a gitiğimiz ilk gün geçen perşembe 1 tanesini bugün yaptır kanaman olursa 2.sini yaptır dedi.ama ben hiçbirini yaptırmadım ya ne biliyim o kadar iyi hissediyorum ki kendimi gerek bile görmedim yanlış mı yaptım bilmiyorum
bısey olmazdı yapsaydın ıyı olurdu dusuk olmasını engellemek ıcın vermıs sanırım

Geri