gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hababam uzay disizi oyuncuları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hababam uzay oyuncuları ve oyuncu kadrosu hakkında bilgi arıyorum star tv ekranlarında ocak 2012 de gsterime girecekmiş tşk.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Atv ekranlarında yayınlanması planlanan diziyle ilgili bilgileri Hababam Uzay Tanıtımı adlı konumuzda bulabilirsiniz :)

hababam uzay disizi oyuncuları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalan Dünya disizi oyuncu kadrosu

Yalan Dünya disizi oyuncu kadrosu

Yalan dünya dizisi oyuncuları kimler, oyuncu kadrosu, konusu kimler oynuyor... Ne o cümlelerden bişey anlamadınız dimi arkadaşlarım. Şöyle söyleyeyim sizlere Avrupa Yakası dizisinin yazarı Gülse Birsel öyle bir dizi ile geliyor ki oyuncu kadrosunu birazdan sizlerle paylaştığımda meleklerim inanılmaz şaşıracak ve mutlu olacaksınız :D:D Avrupa Yakası'nın senaristi ve oyuncusu Gülse...
  2. al yazmalım disizi oyuncuları resimleri var mı

al yazmalım disizi oyuncuları resimleri var mı

Kızlar al yazmalım dizi oyuncuları resimleri ve oyuncular hakkında bilgi var mı sağolun ?
  3. Hababam Uzay Oyuncuları

Hababam Uzay Oyuncuları

Hababam Uzay Oyuncuları resimleri ya da isim listesi istiyorum bu dizide kim oynayacak merak ediyorum:)
  4. Hababam Uzay Hangi Kanalda

Hababam Uzay Hangi Kanalda

Hababam Uzay Hangi Kanalda oynayacak ya merakımdan çatlıyorum :S
  5. Hababam Uzay Dizisi Yayın Kanalı

Hababam Uzay Dizisi Yayın Kanalı

Hababam Uzay Hangi Kanalda Hababam Uzay Hangi Kanalda Başlıyor Daha önce Hababam Uzay dizisi oyuncu kadrosu hakkında sizlere bilgiler vermiştik melekler :) Peki bu yeni iddialı dizi hangi kanalda yayınlanacak ? Şimdilik adı 'Hababam Uzay' olan ancak çekimler başlayınca isminin değiştirilmesi düşünülen dizi Tayfun Güneyer imzalı. Yapımcılığını ise Süre. Film'in patronu Ali Gündoğdu...

Sayfayı Paylaş