gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hababam Uzay Oyuncuları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hababam Uzay Oyuncuları resimleri ya da isim listesi istiyorum bu dizide kim oynayacak merak ediyorum:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hababam Uzay Oyuncuları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hababam uzay disizi oyuncuları

hababam uzay disizi oyuncuları

hababam uzay oyuncuları ve oyuncu kadrosu hakkında bilgi arıyorum star tv ekranlarında ocak 2012 de gsterime girecekmiş tşk.
  2. Hababam Uzay Dizisi Tanıtımı Konusu İle İlgili Bilgiler Burada Melekler

Hababam Uzay Dizisi Tanıtımı Konusu İle İlgili Bilgiler Burada Melekler

hababam uzay dizisi tanıtımı konusu oyuncu kadrosu resimleri yayın kanalı yayın tarihi 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. Ekranların sevilen oyuncularından Ufuk Özkan yeni bir dizi ile tekrar ekranlara dönüyor melekler :) En son Geniş Aile dizisinde Cevahir rolünda izlediğimiz Ufuk Özkan atv için çekilmesi planlanan bir komedi dizisi ile yayına başlayacak. Ocak 2012 'de yayınlanması...
  3. Hababam Uzay Hangi Kanalda

Hababam Uzay Hangi Kanalda

Hababam Uzay Hangi Kanalda oynayacak ya merakımdan çatlıyorum :S
  4. Hababam Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

Hababam Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

hababam uzay dizisi hababam uzay oyuncu kadrosu hababam uzay konusu oyuncuları İşte yeni bir dizi daha motor demeye hazırlanıyor melekler :) Habam Uzay .. Show tvde yayınlanacağı açıklanan Hababam Uzay dizisi oyuncu kadrosuyla şimdiden izlenen diziler arasına girecek gibi görünüyor. Dizide kimler mi oynuyor? İşte ayrıntılar.. Geniş Aile dizisinin sona ermesiyle boşta kalan Ufuk Özkan,...
  5. Hababam Uzay Dizisi Yayın Kanalı

Hababam Uzay Dizisi Yayın Kanalı

Hababam Uzay Hangi Kanalda Hababam Uzay Hangi Kanalda Başlıyor Daha önce Hababam Uzay dizisi oyuncu kadrosu hakkında sizlere bilgiler vermiştik melekler :) Peki bu yeni iddialı dizi hangi kanalda yayınlanacak ? Şimdilik adı 'Hababam Uzay' olan ancak çekimler başlayınca isminin değiştirilmesi düşünülen dizi Tayfun Güneyer imzalı. Yapımcılığını ise Süre. Film'in patronu Ali Gündoğdu...

Sayfayı Paylaş