gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Haber Spikeri Olayı

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

[FONT=&quot]Evet biryerde okuduğum bir yazı ne kadar katılırsınız bilemem ama Türk erkeklerinin büyük bir kısmı bu tarz muhabbetlerden hoşlanır maalesef. [/FONT] [FONT=&quot]
    [/FONT]

[FONT=&quot]Geçen gün bir haber sitesinin facebook günlüğünde "Dünyanın en güzel
    ve çekici haber sunucusu" şeklinde bir grup gördüm... e tahmin
    edeceğiniz üzere daha haberin ayrıntısını okumadan tıkladım girdim bu
    gruba...
    Grup başlığı şöyleydi " Melissa Theuriau - Dünyanın Gelmiş Geçmiş En
    Güzel En Çekici Haber Spikeri " Bu bayanın fotoğraflarını
    incelediğimde içten içe Türkiye'deki gençlerin haber bültenlerini
    izlememe sorununa da kendimce nedenler buldum...Çünkü ben işim gereği akşam eve gelip
    haberleri açıyorum...Ali Kırca bıyığı seyredip Mehmet Ali Birand
    "ıııııı" sı dinliyorum ...oysa elin yabancısı öyle mi?
    Neyse ben kendi içimde bu düşüncelerle boğuşurken grubun duvarına
    yazılmış notlar gözüme ilişti... Dünyanın çeşitli ülkelerinden
    yorumlar gelmiş... ve tahmin edeceğiniz üzere bizim Türkler
    kendilerini hemen belli etmiş... Alex Sandiva isimli bir grup üyesi "her
    real name is Mitra Taheri" yani onun asıl adı Mitra Taheri demiş...
    gruba bilgi aktarmış... Onun hemen altına Türkiye'den bir ses bir
    nefes olan Bahtiyar isimli arkadaşımız
    fotoğrafları görerek yorum yapmış..."Atmısın avratmısın dört yaşında
    taymısın ".BİTTİ.[/FONT]

2. hulya969

hulya969 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :))) ilginç iltifatlar bizdemi var sadece

Haber Spikeri Olayı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. spikerler!

spikerler!

bagiriyorummm haykiriyorummm hatta sevincten cildiriyorummmm` ercan taner, galatasaray-leeds united maci bitisi `hami dandi`ye dan diye cakti` umit aktan, dundee united vs. trabzon macinda hami`nin golunden sonra umit aktan, grasshopers - galatasaray macinda : `gollerimizi hagi ile arif atti sayin seyirciler. bu tablo bana buyuk turk bestecisi haci arif bey`i hatirlatiyor nedense.` `zaten...
  2. bittiğim spiker:)))

bittiğim spiker:)))

maç:manchester united-chelsea tarih:bu yazının yazılış tarihinden yuvarlak olarak 1 gün geri spiker:ertem şener VE * Üstün Alman teknolojisi (Ballack'ı övüyor) * Trafik levhası muamelesi. * Rakip savunmayı iskambil kağıdı gibi dağıttı. * Mourinho ile flörtte. (Lampard'ın attığı gol sonrası) * Yukarı baktı, gözleri annesini aradı. Ona selam verdi. (Lampard'ın attığı gol sonrası) *...
  3. Simge tertemiz haber spikeri olmak istiyor

Simge tertemiz haber spikeri olmak istiyor

haber spikeri olmak haber spikeri olmak istiyorum için spiker için ne yapmak gerekir PODYUMLARIN ÜNLÜ MANKENLERDİNDEN SİMGE TERTEMİZ , MANKENLİK SEKTÖRÜNÜN HER GEÇEN GÜN KÖTÜYE GİTTİĞİNİ BELİRTEREK, 'EKONOMİK KRİZ BİZİ DE VURDU. BU KRİZ YÜZÜNDEN HİÇBİR MODACI DEFİLE YAPMAK İSTEMİYOR' DEDİ. Podyumların ünlü mankenlerdinden Simge Tertemiz , mankenlik sektörünün her geçen gün kötüye...
  4. bu spikerler gülmekten öldürür

bu spikerler gülmekten öldürür

sag ayagina alirmisin balic alirsin.vurumusun vurursun.gol olur mu oluurr gooll "ilker yasin" spiker:ercan taner karambol bir pozisyon için; -evet o topa bir ayakkabı lazım, ama maalesef yok.. "dördüncü hakem iki dakika uzatma anı işaret ediyor.." - hasan sas saçini basini yolamiyor çünkü saçi yok sayin seyirciler trt spikeri: gökdenizzzz karadenizzzz dakika...
  5. NTV Spikeri Oyuncu oldu!

NTV Spikeri Oyuncu oldu!

ntv spikeri, ntv spikeri dilara gönder, dilara gönder haberleri Sevgili melekler, Zor İşler adlı programla adını dyuran NTV spikeri Dilara Gönder oyuncu oldu. NTVSpor'un kadın sunucusu olan Gönder yeni başlayacak olan "Ne Diyosuun" adlı dizide rol alacak. Başrollerini İlker Aksum, Ayçin İnci, Bülent Seyran ve Mehmet Ali Kaptanlar'ın paylaştığı romantik komedi dizisi çok yakında...

Sayfayı Paylaş