gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Haberin İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

ya Rab haberin nerden alalım birkamil mürşide varalım Hakkın yoluna kurban olalım
    bir anda sabah olmaz ebeda
    gözüme uyku girmez ebeda
    gönlüm teselli bulmaz ebeda
    tazedir solmaz Hakkın gülleri
    mestana gezer saadet kulları
    gayet incedir Hakkın yolları
    Bir anda sabah olmaz ebda
    gözüme uyku girmez ebeda
    gönül kuşunu eyleyemedim
    dünyaya mesken bağlayamadım
    yandı yüreğim ağlayamadım
    bir anda sabah olmaz ebeda
    gözüme uyku girmez ebeda
    Ya Rab Er-Rahim Ey Lütfu Kerim
    yoluna verecek canım var benim
    YaRab sen varken kime gideli
    bir anda sabah olmaz ebeda gözüme
    uyku girmez ebeda

Haberin İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haber Versem Toprağa ilahisi

Haber Versem Toprağa ilahisi

Bütün varım toplasam sonra varsam toprağa Hepsin üstüne atsam ve savursam toprağa Ere geç basar bağrına sevgili gibi beni Ne denli meydan okur gibi dursam toprağa Elbet bilir uğruna niçin öldüğümüzü Ve bir bir söyler bana bir gün sorsam toprağa Anlatsam üzerinde ne olup bittiğini Çıkar toprak olmaktan haber versem toprağa Kimse karşı koymaz alır götürür bir bir Çeker beni ne denli...
  2. Ya Rab Haberin Nerden Alalım İlahisi

Ya Rab Haberin Nerden Alalım İlahisi

ya rab haberin nerden alalım yandı yüreğim ağlayamadım ya rab haberin nerden alalım sözleri yarab ilahisi yarab sözleri Ya Rab haberin nerden alalım Bir kamil murşide varalım Hakkın yoluna kurban olalım Bir anda sabah olmaz ebeda Gözüme uyku girmez ebeda Gönlüm teselli bulmaz ebeda Gönül kuşunu eyleyemedim Dünyaya mesken bağlayamadım Yandı yüreğim ağlayamadım Bir anda sabah olmaz ebeda Gözüme...
  3. haberler asılsızdır

haberler asılsızdır

Issız Adam filimi ile gündeme oturan Cemal Hünal hakkında basından ilginç aşlı olmayan haberler çıkmaya çıkmadı oyuncu bu haberlere tepkiliydi.... 'ISSIZ ADAM'A MEDYA BASKISI CEMAL HÜNAL, 'BU YAZ EVLENİYOR' HABERLERİNE İSYAN ETTİ. SEVGİLİSİ LALE CANGAL DA, 'EVLİLİK BÜYÜK SORUMLULUK. MEDYANIN YÖNLENDİRMESİYLE OLMAZ, KİŞİSEL BİR KARARDIR' DEDİ.. Teklif etmek farz oldu! 'Bir kısım medya'; bu...
  4. Değişik Haberler

Değişik Haberler

değişik haberler Spikerinizi kovmadan önce sunumunu bitirmesine izin verin hahaha

Sayfayı Paylaş