gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Haberin olsun

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

. KIR KALBİMİ GÖNLÜN OLSUN:ka10: AL HERŞEYİM SENİN OLSUN:ka10:
    ARTIK BAŞKA KOLLARDAYIM :cool:
    HABERİN OLSUN :rolleyes:
    BU DA SANA KAPAK OLSUN:eek::eek:

"İçim acıyor[​IMG] geçer elbet[​IMG] geçer de[​IMG] anlamsız bir yer de[​IMG] unuttuğumu sandığım bir yer de [​IMG] yeniden sızlar[​IMG] ama varsın sızlasın[​IMG] sızlamadı mı; kocaman sevilmiyor ki[​IMG][​IMG][​IMG] "

Ne yapacağını bilememek ne kadar kötü bir durum[​IMG] Beyaz bir ışık arıyorsun bazen[​IMG] görüyorsun[​IMG][​IMG] Siyahın yoğunlu eritiyor ışığı yine kör oluyorsun[​IMG][​IMG]

Nerdesin sen şimdi kim bilir? Neler yapıyorsun? Özlüyor musun beni? Biliyor musun ben geceleri hep seninle konuşuyorum uzun uzun[​IMG][​IMG] Seni Seviyorum diye haykırıyorum[​IMG] Dünya umurumda değil[​IMG] Takmıyorum[​IMG] düşünmüyorum hiçbir şeyi[​IMG][​IMG] Sadece seni[​IMG] sadece seni düşünüyorum ve ağlıyorum!!! Sırf senin yanında olamadığım için ağlıyorum[​IMG][​IMG]

Bırakıp gittiğin[​IMG] tüm kapıları yüzüme kapadığın günden beri aylar geçti[​IMG][​IMG] Aylar geçti ama içimdeki sevgin hiç bitmedi[​IMG][​IMG][​IMG] Beni sevmediğini[​IMG] önemsemediğini bilmeme rağmen büyüttüm sevgimi[​IMG] Ama bu gece Vazgeçiyorum Senden[​IMG][​IMG] Ben seninle olmak[​IMG] seni yaşamak istiyordum[​IMG][​IMG] Tek isteğim buydu[​IMG][​IMG] Ama izin vermedin[​IMG] Bilmiyorsun ki geç zamanlar vardır[​IMG][​IMG] Ne yapsan affedilmeyecek[​IMG] ne yapsan

Bazen ne kadar genç olursanız olun yorgun ve yaşlı bakıyorsunuz ve tek bir söz kalıyor geriye Vazgeçmek[​IMG][​IMG][​IMG]!

Korkma[​IMG] seni artık sevmiyorum

alıntıdır

Haberin olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadaşlar ismim değişti haberiniz olsun

arkadaşlar ismim değişti haberiniz olsun

artık yuhalzey değil: bu siteyi ve sizleri çok sevdim bu yüzden bana ismimle hitap etmenizi istedim sağolsunlar bu isteğimi kırmadılar adım zeynep çok yakınlarım bana zeynoş der sizlede öyle olduk kısa zamanda yani ben öyle gördüm hepinize teşekkürler M.M. BİR NUMARA.:party:
  2. Küçük İbo - Haberin Olsun

Küçük İbo - Haberin Olsun

bugün mazimle basbasayim yeniden yüregim paramparca binbir yerinden bana biraktigin tek hasretinden bir kadeh ictim haberin olsun sessizce agladim belli etmedim gül yüzünü hic kimselerde görmedim senden baskasini inan sevmadim simdi yanar yüregim haberin olsun
  3. Yıldız Tilbe - Haberi Olsun

Yıldız Tilbe - Haberi Olsun

Ben o yari esasında çok severim Beni yanlış anlamasın Yüreğimi dağlamasın Kalbimi kırsın gönlü olsun Haberi olsun Ben o yare canımı Ömrümü hayatımı Seve seve her şeyimi Ben o yare kalbimi Yatağımı döşeğimi Sererim haberi olsun Ben o yare ne dil döktüm ben bilirim Kimselere bakmam onu dinlerim Onun yüzüne bakınca Güneş Kalbime girsin gönlü olsun Haberi olsun
  4. Kendisi haber oldu

Kendisi haber oldu

hani derler ya ava giden avlanır misali yaptığı haberlerden birinde birgün kendiside yer aldı....... ESKİ KOCAM IŞIN KARACA İLE BİRLİKTE 14 YILDIR BU MESLEĞİ YAPIYORUM. BİRÇOK AŞK HABERİ YAPTIM. AMA ŞİMDİYE KADAR KENDİMLE İLGİLİ BİR HABER YAPACAĞIM HİÇ AKLIMA GELMEZDİ.. Sağolsun bu haber birçok magazin servisine gittiği halde, onlar çok titiz bir refleks gösterip ben üzülmeyeyim diye...
  5. Benzinin Litre Fiyatı Arttı haberiniz olsun melekler

Benzinin Litre Fiyatı Arttı haberiniz olsun melekler

2012 benzin fiyatları benzinin zamlı fiyatları benzine ne kadar zam geldi 2012 zam haberileri arasına üzülerek bir yenisini daha ekliyor ve benzinin zamlı fiyatı hakkında bilgiler paylaşıyoruz Melek'ler. Benzine zam geldi 2012 benzin fiyatları ne kadar oldu diyenler buyrun lütfen; Türkiye Petrol Rafinerileri Anonim Şirketi'nin Rafineri çıkış fiyatında dün akşam yapılan artırımın...

Sayfayı Paylaş