gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

haberler dedikodudan ibaret

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü futbolcu Arda Turan ile sexi manken Lara Surol varsa böyle bi haber ispatlasınlar yada sussunlar dedi.....
    LARA SUROL YALANLADI!
    ÜNLÜ MANKEN LARA SUROL BUGÜN SABAH GAZETESİ'NDE ÇIKAN VE ARDA TURAN'IN AĞZINDAN VERİLEN 'LARA TURNUSOL DİYE BİRİ BANA MESAJ ATIYOR' BAŞLIKLI HABERE GECCE.COM ARACILIĞIYLA SERT TEPKİ GÖSTERDİ.

Arda Turan'la hiç tanışmadığını ve karşılaşmadığını söyleyen Surol, ünlü futbolcuyu sadece maçlardan bildiğini, kendisine hiçbir zaman mesaj yollamadığını sözlerine ekledi.

İşte Lara Surol'un gecce.com'a yaptığı özel açıklamalar: 'Arda Turan'ı tanımıyorum, sadece maçlarda görüyorum kendisini. Birinin peşinden koşmak hiç benim tarzım değil. Bu haberleri yapanların, o gönderdiğimi iddia ettikleri mesajları da ortaya çıkarmalarını istiyorum. Ya o mesajları bulsunlar ya da bana yönelik olan bu karalama kampanyasına son versinler. Artık bu yalan yanlış haberlerden çok sıkıldım, hakkımı mahkemede arayacağım!'

haberler dedikodudan ibaret konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dedikodu köşesi

dedikodu köşesi

:gossip:Burasıda benim dedikodu köşem olsun.Dedikodu adına ne varsa birlikte paylaşalım.Dedikodunun her türlüsüne açıktır.Ama lütfen saygısızlık yapmayalım.Hepinizi bekliyorum.:gathering:
  2. dedikodu

dedikodu

Rüyada dedikodu edildiğini görmek, utanç duyabileceğiniz bir duruma düşebileceğinizi bildirir. Sahte arkadaşlar yüzünden aşağılanacak ve birçok sorun yaşayacaksınız.Rüyasında dedikodu yapan kimse iyi niyeti fakat düşüncesizliği yüzünden bir sorumluluk alır.Bir kimseyi rüyada giybet etmek, iyilikleri iptal etmeye isaret eder. Bir kimse rüyada bir insani giybet ettigini görse, ve o kimsenin...
  3. Dedikodu etmek

Dedikodu etmek

Rüyada dedikodu yapan bir kim-seyi görmek ve onun yaptigi dedikodulari dinlemek, fesat huylu kimselerden uzaklasmanin sizin faydaniza olacagina, böyle kim-selerle is yapmamaniz gerektigine isarettir.
  4. haberler yalandan ibaret

haberler yalandan ibaret

ünlü çiftimiz Arzum Onan ve eşi Mehmet Aslantuğ ile ilgili yazılıp çizilen ayrılık haberlerinin asıl olmadığını genç çiftimiz açıkladı..... AYRILIK DEĞİL MUTLULUK POZU ÜNLÜ OYUNCU MEHMET ASLANTUĞ İLE ARZUM ONAN GEÇTİĞİMİZ AYLARDA, ‘BOŞANIYORLAR' DEDİKODUSUYLA GÜNDEMİ BİR HAYLİ MEŞGUL ETMİŞLERDİ... Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan boşanma iddialarına yanıt verdi.Ünlü oyuncu çift 'Her şey...
  5. Dedikodu mekanı :)

Dedikodu mekanı :)

dedikoduya ne dersiniz yada merak ettiginiz bişeyi sormak tan utandıysanız gelin paylasalım hem cekirdek aldım cıtlarız oh ne guzel cayda var kim başlayacak merak ediyomm

Sayfayı Paylaş