gebe
  1. sahinaz

sahinaz Forum Okuru

hac kaydı otomatik yeniler mi silinir mi ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında sahinaz tarafından paylaşıldı.

Hac kaydı her yıl yenilenir mi ? Ben.2009 yili hacca yazildim.bu sene 7 yil oldu.kaydim otomatik mi yenilendi yoksa silindimi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 18 Ocak 2015
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Hac Kayıtları, Başkanlıkça belirlenen tarihler arasında, daha önceki yıllarda kur'aya katılanlar için "Kayıt Yenileme ", ilk defa müracaat edecekler için de "İlk Defa Kayıt Yaptırma" şeklinde yapılır.

Kayıt yenileyecek veya ilk defa kayıt yaptıracak hacı adaylarıyla, bunlardan kur'aya birlikte katılarak beraber hacca gitmek isteyenler müracaatlarını, internet yoluyla Diyanet İşleri Başkanlığının;

Hac Ve Umre Hizmetleri

adresinden yapabilecekleri gibi, doğrudan müftülüklerden temin ederek dolduracakları TEK BAŞINA VEYA BİRİNCİ DERECEDE YAKINLARIYLA (eş, anne, baba, kayınvalide, kayınbaba, kardeş, çocuk ) BİRLİKTE HACCA GİTMEK İSTEYENLERE AİT MÜRACAAT FORM DİLEKÇESİ ile il ve ilçe müftülüklerine müracaat ederek de yapabileceklerdir.

Arzu 18 bunu beğendi.
hac kaydı otomatik yeniler mi silinir mi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuş gribi yeniden mi hortladı?

Kuş gribi yeniden mi hortladı?

Kuş gribi kabusu geri mi geliyor? Bir tavuk çiftliğinde kuş gribi salgını tespit edildi. Tüm hayvanlar itlaf edilecek.. AB, Romanya'nın Ukrayna sınırı yakınlarındaki bir tavuk çiftliğinde kuş gribi salgını tespit ettiğini bildirdi. Avrupa Komisyonundan yapılan açıklamada, Romanya ulusal laboratuarının Letea'daki salgının kuş gribi olduğunu dün doğruladığı, yüksek patojenik H5N1...
  2. Adınızı Kanla Yazmak İster misiniz?

Adınızı Kanla Yazmak İster misiniz?

kanla isim yazmak, adını kanla yaz, nasıl, link, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Adınızı bir duvara kanla yazmak ister misiniz? :çapkın: BURADAN..
  3. Azra ve Kıvanç Yeniden mi?

Azra ve Kıvanç Yeniden mi?

azra akın, kıvanç tatlıtuğ, yeniden birlikteler mi, aşkları, elele görüntülendiler, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Eski aşıklar Azra ve Kıvanç yeniden tutuşmaya başlıyorlar gibi..Birbirlerini tam anlamıyla unutmamış olsa gerekler ki,elele görünmekten rahatsız olmamışlar melekler!.. Tatlıtuğ İdil Fırat’tan ayrıldıktan sonra kimseyle görüntülenmemiş, Azra...
  4. her sene hac kaydı yenilenir mi?

her sene hac kaydı yenilenir mi?

BU sene hac için başvurmuştuk.Önümüzde ki sene de başvuracağız.Sormak istediğim her sene hac kaydı yenilenmeli mi ?
  5. sütüm yeniden gelir mi?

sütüm yeniden gelir mi?

benm kızım 15 aylık ilk 2.5 ay emdi beni sütüm sulu doyurmuyordu mama verdim sonra sütüm kesildi suan 15 aylık ve kızım arkadaslarımın cocuklarndn özendi oda emmk istior sütüm yok yani gelmeyincede kızıyor acaba sütümün tekrar qelmesi icin bi yöntem varmı??

Sayfayı Paylaş