gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hac vazifesi için kaç para lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Babamı hacca yollamak istiyorum ama ayırdığım bütçe yeterlimi amin olamadım.Acaba hacca gitmek için kaç para gerekiyor ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Hac fiyatları için diyanet her yıl yeni bir liste hazırlamaktadır. hac fiyatlarını ve hac kura sonuçlarını aşağıda bağlantısı verdiğimiz sayfadan kontrol edebilirsiniz:
    Diyanet Hac Hizmetleri

3. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    ahhh ahhh her sene niyet ederim ama bu yıl yine gidemedim o kutlu beldeye en azından umreye gitseydim o topraklara yüzüm sürseydim ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhb ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh eyy melekler mekanı üyeleri sevgili bacılarım(kendini bayan diye yutturanlar harichahaha)
    bana dua edinde en ykın zamanda RABBİM BANADA NASİP ETSİN

Son düzenleme: 9 Aralık 2012
hac vazifesi için kaç para lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. içinde para geçen bir şiit lazım

içinde para geçen bir şiit lazım

bana içinde para kelimesinin geçtiği bir dörtlükte olabilir tanınmış yada tanınmamışta olabilir bir şiir lazım yha lütfen.
  2. Polis olcam kolej için kaç puan lazım kızlar ?

Polis olcam kolej için kaç puan lazım kızlar ?

Polis koleji için kaç puan lazım kızlar ? Beni yönlendirip bilgi verir misiniz lütfen ?
  3. Acun Ilıcalı Star Tv'ye Transferi İçin Kaç Para Alacak ?

Acun Ilıcalı Star Tv'ye Transferi İçin Kaç Para Alacak ?

acun ılıcalı transfer acun ılıcalı star tv Sevgili melekler, bildiğiniz üzere Acun Ilıcalı Star Tv 'ye transfer oldu. Show tvden ayrılan Acun Ilıcalı transfer için ne kadar aldı, bundan sonrası ne olacak, işte haberin detayları... Show TV ile yollarını ayıran Acun Ilıcalı’nın yeni adresi belli oldu. Başarılı televizyoncu, Star TV’yle el sıkıştı. Haftada üç gün program yapacak olan...
  4. kpssde 90 puan için kaç net lazım ?

kpssde 90 puan için kaç net lazım ?

Önümüzdeki yıl kpssye girecem ve 90 puan için kaç net lazım öğrenmek istiyorum. Abimle iddiaya girdik te :D
  5. sneijder için kaç para bonservis ödendi ?

sneijder için kaç para bonservis ödendi ?

Şu futbolcuların da takımlarının da aldıkları paralara aklım ermiyor, pes ! Bu Sneijder için ne kadar bonservis ödeyecek cimbom peki ? Eminim uçuk bir rakamdır :S

Sayfayı Paylaş