gebe
  1. ylgn

ylgn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    3

hacamat yaptiran var mi cocuk olması için

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında ylgn tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar hacamat yaptirdim insaallah sifasina inaniyorum.pko var bende adetim bittigi gun yaptirdim bikac gun sonra adrr görüyor gibi kanama basladi goguslerim cok sis hala kanamam devam ediyor bilen var mi sebebini?

2. kızılsaç

kızılsaç Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    pko olarak düzenli adet olabiliyomusunuz bende pkonun adet olabilen versiyonu var.adet olamıyorsanız onun için olmuşsunuzdur.bende istedimde buralarda pek ehli insan yok bayanlar için bu konuda

3. ylgn

ylgn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    3
    Evet oluyordum 33 gunde bir de olsa az gelirdi hep ama.acaba diyorum hacamat kistlerimi mi soktutuyorxa kanama oluyor anlamadim cok allak bullak oldum napmaliym bilmiyorum doktora gitmek istemiyorum :'(

4. kızılsaç

kızılsaç Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    bi iki seansta olmuyor sanırım düzelme bunun için belli bi seans sayısı olması lazımda şimdi pko gibi tekrar eden bir şey için geçici çözüm olur mu hiçbir fikrim yok.

hacamat yaptiran var mi cocuk olması için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iştahsız cocuklar için tavsiyeler

iştahsız cocuklar için tavsiyeler

Bazı çocuklara yemek yedirmek bir işkence olabilir. Belli besinleri alması gereken çocuğunuzun iştahsızlığını ortadan kaldırmak için ne yapabilirsiniz? Çocuklardaki iştahsızlığın önüne geçilmesi için, yemekten bir saat önce ve yemek sırasında sıvı alımının sınırlandırılması gerekir; çünkü çocuklar içmeyi yemeğe tercih eder ve kolayca doygunluk hissi duyar, böylece almaları gereken besinleri...
  2. Cocuk mu kariyer mi???

Cocuk mu kariyer mi???

çocuk mu kariyer mi Melekler bisey danismak istiyorum: Esinizde sizde cocuk sahibi olmak istiyorusunuz (allah nasip ederse tabi).... ve aniden gelen bir teklif var, teklifin icerigi; mesleginizde yükselmek, hem para hemde statünüz acisindan. Yani hem daha fazla maas alacaksiniz hemde söz sahibi olacaksiniz. Ama bu terfi icin 2 yil hem okul hemde isi ayni anda yürüteceksiniz ve ondan sonra 1...
  3. Cocuklara ceza verilmeli mi?

Cocuklara ceza verilmeli mi?

çocuklara ceza verilmeli mi çocuklara ceza verilmelimi nasıl verilmeli Çocuk eğitiminde cezanın yeri Terbiye etmek denilince pek çok kişinin aklına hemen cezalandırma gelir. "Dayak cennetten çıkmadır" ya da " Kızını dövmeyen dizini döver" gibi atasözleri, ülkemizde cezalandırmanın çocuk eğitiminin bir parçası olarak asırlarca kullanıldığının bir kanıtı olarak dilimizde...
  4. Hacamat

Hacamat

hacamat malzemeleri arkadaşlar alternatif tıpla ilgili çok ilginç bir yöntem buldum bunu sizinle paylaşayım. alıntı: Hacamat Nedir? Peygamberimiz (s.a.v)’in sağlıkla ilgili tavsiyelerinden ve bizzat tatbik ettiği sünnetlerindendir. Hacamat, sebebi belli bir hastalığın tedavisi olmaktan ziyade, kan fazlalığının, vücutta meydana getirdiği rahatsızlıkları gidermek için kullanılan bir tedavi...
  5. eşler arası muhabbet olması için dua var mı ?

eşler arası muhabbet olması için dua var mı ?

Melekler, bana yardım edin. Eşimle aramızda bazı problemler var ve duyduğuma göre eşler arası muhabbet için kuvvetli dualar varmış. Acaba bildiğiniz var mı ? Acil lazım ne olur yardım edin bana ;(

Sayfayı Paylaş