gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hacer - Böyle Mi Olacaktık

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Unutmamışsın, çok uzun zaman oldu Eski resimler sarardı soldu Senindim elbet
    Seni gördüğüm vakit
    Unutmamışsın, kaç sene oldu
    Gözüm dalardı uzak denizlere
    Her gece senin gözlerin

Böyle mi olacaktık
    Biz hayat yolunda senle
    Böyle mi olacaktık
    Bu mu yazıldı kadere
    Unuttum desem yalan
    Acım hala yüreğimde
    Harcanıp geçti seneler
    Ayrı ayrı yerlerde

Hacer - Böyle Mi Olacaktık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elektrik Kablosu Tarih Mi Olacak

Elektrik Kablosu Tarih Mi Olacak

Amerikalı bilim adamları, elektrik kablosu kullanmadan bir cihaza enerji iletmenin yöntemini buldu.Kablo kullanmadan cihaza elektrik iletildi. Massachusetts Institute of Technology’de (MIT) yapılan araştırmada, elektrikli cihazlara kablo kullanmadan elektrik iletebilen bir sistem oluşturan bilim adamları, enerjikaynağından 2 metre uzaklıktaki 60 vatlık bir ampulü kablo olmaksızın aydınlatmayı...
  2. Çamaşır yıkamak tarih mi olacak?

Çamaşır yıkamak tarih mi olacak?

Güneşe tutulduğunda kendi kendine temizlenen kumaş üreten Hong Konglu bilim adamları sayesinde çamaşır yıkamak tarihe karışacak. "Nature" dergisinde yayımlanan habere göre, pamuklu kumaş üzerine tabaka halinde yerleştirilen titandioksit parçacıkları katalizör görevi yaparak, dokunun içindeki kirin sökülmesine yardımcı oluyor. Temizleme sürecini başlatmak için kumaşın yalnızca...
  3. Doğuş - Senin Mi Olacağım

Doğuş - Senin Mi Olacağım

seninmi olacağım sana mı kalacağım doğuş sana mı kalacağım doğuş sanamı dikenli bu yollar senin mi olacağım Dikenli Bu Yollar Ne Huzur Ne Gül Var Dikenli Bu Yollaaarrr.... Senin Mi Olacagim Sanami Kalacagim Ne Teselli Verdin Bana Umudumu Caldin Beni Benden Aldin Kendimi Tanimaz Oldum Yalanci...!!! Sanma Sana Kalacagimi Aldanma Bosyere Kanma Yerin Yokki Bu Dünyada Toprak Bile Tanimaz Seni...
  4. Hacer - Nerdesin

Hacer - Nerdesin

hacer nerdesin bbg hacer nerdesin bbg şarkıları krem Bunca yıl yolunu gözledim Bir gün bile bana gelmedin Ayrılığı sen istedin Sensizliği bana öğrettin Nerdesin gelmedin Ellerin ellerim Gözlerin gözlerim Yüreğin yüreğim Canım benim Şimdi ben çok uzaklarda Sense hala benim aklımda Umutlarım yarınlarda Çaresiz bıraktın beni aşkımla Kimlesin gelmedin
  5. olacak iş mi şimdi bu

olacak iş mi şimdi bu

ilahi yaramaz Hülya Avşar, programına konuk ettiği bi dönemin ünlü hocalarından Adnan Oktar'a bakalım Avşar kızı neler demiş haberimizde...... ZEHRA MÜRİDİNİZ OLSA... HÜLYA AVŞAR PROGRAMINA KONUK ETTİĞİ ADNAN OKTAR’LA YAPTIĞI SÖYLEŞİNİN PERDE ARKASINI ANLATTI... Bence Adnan Oktar çocukluğundan gelen birtakım psikolojik şeylerle kendini engelleyemiyor. Yaptığı şeylerin yanlış olduğunun...

Sayfayı Paylaş