gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hacer - Nerdesin

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hacer nerdesin bbg hacer nerdesin bbg şarkıları krem Bunca yıl yolunu gözledim Bir gün bile bana gelmedin
    Ayrılığı sen istedin
    Sensizliği bana öğrettin

Nerdesin gelmedin

Ellerin ellerim
    Gözlerin gözlerim
    Yüreğin yüreğim
    Canım benim

Şimdi ben çok uzaklarda
    Sense hala benim aklımda
    Umutlarım yarınlarda
    Çaresiz bıraktın beni aşkımla

Kimlesin gelmedin

Hacer - Nerdesin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hacer - Erkekler

Hacer - Erkekler

Aramızda aşk vardı Sen hep uzaklarda kaldın Birisi varken böyle İkincisi niye? Erkekler ah erkekler Aşk trafiğindeler Bir gün bir yerde patlarsa teker Size kadınlar güler Sensiz olamam derken Gittin bu kadar erken Anladık ikincisi varken Üçüncüsü niye? Erkekler ah erkekler Aşk trafiğindeler Bir gün bir yerde patlarsa teker Size kadınlar güler Eremedin muradına oh ya Yakalandın bak...
  2. Hacer - Son Defa

Hacer - Son Defa

Yok yok artık sevmiyorum seni Bıraktım herşeyi Sen de bırak beni Sen sen çok üzdün beni Ne varsa şimdi Ver bana geri Son defa elveda derken sana Gidiyorum bu son veda Bırakıyorum herşeyi arkamda Korkmuyorum asla
  3. Hacer - Serseri Yankısı

Hacer - Serseri Yankısı

Firari bir aşkın koynunda Gidip geliyorum Serseri yankısında Seni arıyorum Kayboluyorum bazen Korkuyorum kendimden Ellerimde ellerini Yüzümde ararken Kırmızı bir gül içinde Sevip sevmiyorum Serseri yankısında Seni anıyorum Sevemiyorum bazen Kaçıyorum kendimden Gözlerimde gözlerini Bende yakalarken
  4. Hacer - Neden Buralardayım

Hacer - Neden Buralardayım

Gecelerden uzaktayım Bu diyarlar bu zamanlar Hayır, hayır ben değilim Bu, bir başkası Neden buralardayım of Özlemlerim demlendi Sevgilerden uzaktayım Dilimde gurbetliyim Yavaş yavaş yanıyorum Aman dostlar Bana, yine mi özlemler Hayır, hayır artık buna dayanamıyorum Neden buralardayım Sevmelerim senlendi Sevgilerden uzaktayım Dilimde hasretliğim
  5. Hacer - Kapılarım Açık

Hacer - Kapılarım Açık

Güller sofrasında dudaklar Dökülmüş üzerime Tenim dirense de güz yağmurlarına Seninleyim dinle Islak bir şarkı bende Yasak bir aşk içimde Güz yağmurlarında ıpıslağım Kapılarım açık bekliyorum Güller sofrasında bakışlar Açılmış yüreğime Tenim dirense de güz yağmurlarına Bekliyorum söyle

Sayfayı Paylaş