gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hacı Arif Bey - Aşık Oldur Kim Kılar Canın Feda Cananına

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

aşık oldur kim aşık oldur kim kılar canın feda cananına Aşık oldur kim kılar canın feda cananına Meyli canan etmesin her kim ki kıymaz canına
    Canını canane vermektir kemale aşıkın
    Vermeyen can itiraf etmek gerek noktasına

Hacı Arif Bey - Aşık Oldur Kim Kılar Canın Feda Cananına konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Özen - Feda olsun

Gökhan Özen - Feda olsun

Ne öncesi ne sonrası Tek sevdiğim sen ol bu yeter bana Ne lalesi ne goncası Tek çiçeğimsin kıyamam bakmaya sana Derken... terk ettin gittin severken Kaldım bir başıma Derken... sebepsiz gittin çok erken Kıyamet koptu içimde Vur yine de yıkılsam da ben Vur yeter ki sonum olsun elinden Gel bir an bir an daha çal ömrümden Feda olsun yar
  2. Arif Sağ - Bu Yola Talip Ol

Arif Sağ - Bu Yola Talip Ol

bu yola talip ol bağlandın ise peyik şöfulara beyan eylesin hakikat aşkıyla dağlandın ise git kendi pirine derman eylesin müsayıbını al durasın dara dört basın mahmur et olma müdara müminler fakirdir değil fukara bu hakkın cemine çevlan eylesin kemerbesk bağlamış başında tacı kulağında küpe guruh-i naçı gönül bir kabedir yap da ol haçı davut suları de nişan eylesin
  3. Yaşar Alptekin Hacı Oldu

Yaşar Alptekin Hacı Oldu

yaşar alptekin biyografi yasar alptekin biyografi yasar biografi resmi web sitesi yaşar hayatı Bir zamanların en hızlı playboyu eski manken Yaşar Alptekin, müthiş bir değişim geçirdi. Çok değil daha 5-6 sene önce genç kızlar peşinden koşuyordu, şimdi ise başörtülü kadınlar kollarını öpüyor. Eski manken Yaşar Alptekin müthiş bir değişim geçirdi. Geçmişte mekanı podyumlar, sinema...
  4. sakin ol Onur Bey

sakin ol Onur Bey

kanal D nin sevilen dizisi Binbir Gece de oynayan başrol oyuncuları Bergüzar Korel ile Halit ergenç eleleler...... EVLİLİK SORUSUNA SİNİRLENDİ! ÜNLÜ OYUNCU HALİT ERGENÇ SEVGİLİSİ BERGÜZAR KORE'LE EVLENEK MİSİNİZ? SORUSUNUA ÇOK SİNİRLENDİ.. Eşi Gizem Soysaldı’dan ayrıldıktan sonra “Binbir Gecce” dizisinde eşi Şehrazat’ı canlandıran Bergüzar Korel’le birlikte olmaya başlayan Halit Ergenç,...
  5. Kim Kardashian Güzellik İçin Kendi Kanını Feda Etti!

Kim Kardashian Güzellik İçin Kendi Kanını Feda Etti!

bu konu Kim Kardashian ın güzellik sırlarına yer vermektedir. Şu ünlüleri anlayamıyorum. Güzellik uğruna bazen yapmadıkları şey kalmıyor. Bazen yaptırdıkları estetik sonucu bile insan içine çıkamaz hale dönüyorlar. Canlarını bile güzellik uğruna hiçe sayanlardan biri de Kim Kardashian... Kim Kardashian sırf güzelliği uğruna vücudundan alınan kanla resmen yıkanmış... Kardeşi ile birlikte...

Sayfayı Paylaş