gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Hacim nedir ? hahaha

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

hacim nedir hacim nedir kısaca kısa cevap hahaha foto hahaha Bu öğrenciler bir alem; Nerdende bulurlar bukadar alakasız cevapları...:piha:

Öğretmen bir arkadaşımdan naklen;

5. Sınıfların Fen Bilgisi sınavının 2.sorusu: 'Hacim nedir? Bir örnek vererek açıklayınız.'
    Öğrencimizden gelen cevap:

'Hacdan gelenlere hacim denir. Örnek: Nasılsın hacim?':laugh:

Ömür Dörpüsü bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    :puha: süperdi teşekkürler ya vallahi iyi geldi.

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    :haha::haha:doğru demiş çocuk ya:Dkoptum valla süper yaa +rep diyorum hakettin çünkü bebek:ehi:

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    :D bu komik metinle ilgili küçük bir anımda oldu.. Dün bunu 7 yaşında 2.sınıfa giden kuzenime anlattım.. Bana döndü dedikii.. Peki bacim hacibacim olurmusun.. dedi... Koptum yaa hemen nerdende ürettti gıcık lafı anlamadım ama epey güldüm keretayaa...

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hacim nedir ? hahaha konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hacı

hacı

Hacc ibadetini yerine getirmiş, yüzü nurlu, iş ve sözünde orta yolu tutan birini görmek sevince delalet eder.Rüyada hacı görmek güzel söz işitmek demektir. Hacı olduğunu görende hiç beklemediği bir yerden kısmeti var demektir. Rüyada hacı görmek güzel söz işitmek demektir. Hacı olduğunu görende hiç beklemediği bir yerden kısmeti var demektir. Rüyasında hacı olan kimse, kısmet alacak...
  2. Hacim nedir?

Hacim nedir?

Öğretmen bir arkadaşımdan naklen;5. Sınıfların Fen Bilgisi sınavının 2.sorusu: 'Hacim nedir? Bir örnek vererek açıklayınız.' Öğrencimizden gelen cevap: 'Hacdan gelenlere hacim denir. Örnek: Nasılsın hacim?' (alıntıdır) otokeyif.com
  3. Rüyada Hacı Görmek Ne Demek ?

Rüyada Hacı Görmek Ne Demek ?

Rüyada Hacı Görmek Rüyada Hacı Görmek Ne Demek Sevgili melekler, bu yazımızda rüyada hacı görmenin ne anlama geldiği konusunda sizleri bilgilendireceğiz :) Hac ibadetini yerine getirmiş, yüzü nurlu, iş ve sözünde orta yolu tutan birini görmek sevince delalet eder. Rüyada hacı görmek güzel söz işitmek demektir. Hacı olduğunu görende hiç beklemediği bir yerden kısmeti var demektir....
  4. Hacca gitmenin önemi nedir?

Hacca gitmenin önemi nedir?

Gücü yetenin, ömründe bir kere Kâbe’ye gidip, oraya mahsus ibadetleri yapması farzdır. Daha sonra yapılan haclar nâfile olur. Farz olan hacca gitmeye çalışmalı. Bir kere farz olan haccı yapmak, 20 kere Allah yolunda savaşmaktan daha sevabdır. Hadis-i şerifte, (Hac, suyun kirleri temizlediği gibi, günahları yok eder) buyuruldu. (Taberânî) Kabul olan hac; namaz, oruç ve zekât borçlarının affına...
  5. Hacda ceza gerektiren hususlar nelerdir?

Hacda ceza gerektiren hususlar nelerdir?

Hac esnasında ihram yasaklarına uymamak, vaciplerden birini terk etmek, ya da ertelemek veya Harem Bölgesinde yapılmaması gereken bazı fiilleri yapmak gibi kusur ve eksiklikler, bir takım cezaları gerektirir. Bu cezalar, haccın kaza edilmesi, deve veya sığır (bedene) kesilmesi; koyun veya keçi (dem) kesilmesi; sadaka, bedel ödeme ve oruç tutmaktır. Şimdi bu cezaları gerektiren kusur ve...

Sayfayı Paylaş