gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hacivat Karagöz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hacivat karagöz oyunu bulmam lazım ama çok kısa

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hacivat ile karagöz perde oyuncularıdır.bir padişah onları asmıştır

Hacivat Karagöz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hacivat & Karagöz Tarihi

Hacivat & Karagöz Tarihi

karagöz ve hacivat nerede doğmuştur hacivat ve karagöz kaç yılında doğmuştur nerede kaç yılında doğdu ESKİDEN NASIL KARAGÖZ OYNATILIRDI Kırk yıllık karagözcüyüm. Kahvelerde, bahçelerde, çadırlarda, gazinolarda, sünnet düğünlerinde, okullarda, tiyatrolarda, radyolarda binlerce defa karagöz oynattım. Birçok yavruları ve büyükleri de kahkahalarla güldürdüm. İhtiyarlamadım,çünkü onlarla beraber...
  2. Karagöz hacivat konuşmaları

Karagöz hacivat konuşmaları

karagöz ve hacivat kısa konuşmaları hacivat ve karagöz konuşmaları kısa hacivat karagöz konuşmaları,kısa, konuşması, yazı, karagöz hacivat metni, metinleri, hikayeleri, komik konuşmalar Hey gidi çocukluğumuzun Hacivat'ı Karagöz'ü heeey... Ne büyük keyifle seyrederdik. Hepte bunları canlandıran ve perdeye aktaran o kişilerin sesleri aynıydı be kardeşim. " Aaa bu Karagöz bu Hacivat aynı...
  3. Karagöz İle Hacivat Diyalogları

Karagöz İle Hacivat Diyalogları

Karagöz İle Hacivat Diyalogları var mı sitenizde yoksa lütfen Karagöz İle Hacivat Diyaloglarının paylaşın biraz gülelim istiyoruz :)
  4. Komik Hacivat Karagöz diyalogları

Komik Hacivat Karagöz diyalogları

Çok komik Hacivat ve Karagöz diyalogları fıkraları konuşmaları bu konumuzdan sizlere aktarıyoruz. Araştıranlar ve merak edenler için yararlı olacağını düşünüyoruz. Karagöz İle Hacivat Arasında Geçen Konuşma Örnekleri Davul Bahşişi (İki arkadaş konuşarak yürüyorlar.) HACİVAT - Aman Karagöz'üm, beni bazen kızdırsan da seni görünce rahatlıyorum, Nasılsın?... KARAGÖZ - Teşekkür ederim,...

Sayfayı Paylaş