gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hacker oyunu

Konu, 'Zeka Oyunları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[FLASH]http://www.oyuncinim.com/veri/35629435033c4740da76ee7985946d05554a3922a.swf[/FLASH]

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Hacker oyunu
    süpermiş yha sağol adminimm:D:D

Hacker oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hackerlara ağır ceza

Hackerlara ağır ceza

Adalet Bakanlığı'nın bilişim suçlarına ilişkin hazırladığı kanun tasarısında, bilgisayar korsanlarına 2 yıldan 5 yıla kadar hapis ve adli para cezası verilmesi öngörülüyor. Bakanlık, “Bilişim Ağı Hizmetlerinin Düzenlenmesi ve Bilişim Suçları Hakkında Kanun Tasarısı”nı görüşlerini almak üzere diğer Bakanlıklar ve bakanlıklara bağlı kuruluşlar ile yüksek mahkemeler, üniversiteler, barolar,...
  2. Hackerlere e-imza darbesi

Hackerlere e-imza darbesi

Banka hesaplarını ele geçirmesini engellemek için uygulama genişletilecek. Son yıllarda sanal alemin korkulu rüyası haline gelen hackerların, internet banka hesaplarını ele geçirmesini engellemek için ''e-imza'' uygulamasının yaygınlaştırılması istendi. Sanal Banka Mağdurları (SBM) Derneği Başkanı Cem Polatoğlu, yaptığı açıklamada, internet bankacılığında ''e-imza'' uygulamasının mutlaka...
  3. Hacker Şarkıları

Hacker Şarkıları

bir hackeri çok sevdim o beni hiç sevmiyor şifremi ona verdim artık geri vermiyor klavyem mousem bağlanmış çaresizim adminim bu msni sen verdin benden almak istiyor (bir kuLunu çok sevdim) msn imi çaldın biliyorum çok ***esin biliyorum bende seni hackliyorum biraz sabreeet o geceler geçmez bensiz titretiyorsun sessiz sessiz msn deyim ama virüssüz biraz sabreet (o şimdi asker) kaderimde bu...
  4. Hackerlarin Yaptiği Sarkilar

Hackerlarin Yaptiği Sarkilar

bir hackeri çok sevdim o beni hiç sevmiyor şifremi ona verdim artık qeri vermiyor klavyem mousem bağlanmış çaresizim adminim bu msni sen verdin benden almak istiyor (bir kuLunu çok sevdim) ---------------------------- Çaldırmam sana şifremi Seni engeller giderim Beddua etmem üzülme Bende seni hacklerim Kolaymı sandınşifremi Ben bile zor hatırlarım. Gizli soruylaaa ugraşma Cünkü...
  5. Hacker çetesi

Hacker çetesi

gönderdikleri virüsle vatandaşların banka hesaplarındaki paralarını ceken cete,bu paralarla krallar gibi yaşıyordu.Yakalanmasalardı yurt dışına tatile gideceklerdi.polisin düzenlediği eş zamanlı operasyonla yakalanarak gözaltına alınan hackerler çetesinin 36 elemanından bazıları bu yaz yurt dışına gitmeyi planlıyordu.ancak şimdi tatili ceza evinde gecirecekler:D:D BÜYÜK VURGUN YAPMISLAR...

Sayfayı Paylaş