gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Hackerdan AŞK mektubu...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Meleklerim herkezin aşkı olurda hackerlerin olmazmı ?? Tabik olur meleklerim.. İişte Bir hackerin aşk mektubu... Hackerin Aşk Mektubu Ancak Bu kadar Olur .... [​IMG]

ilk gördüğüm anda formatlandım. Bana öyle bir sistem transfer ettin
    ki, hiç bir komut artik beni senden ayıramaz. Seninle çoklu
    ortamlar da dahil, her ortamda mutlu olabileceğimi biliyorum. Senin megahertz’in
    beni de ateşliyor. Bakışların beni taa derinden scan ediyor. Sana
    çok güveniyorum, bu mektubumu başkasına forward etmeyeceğini de çok iyi
    biliyorum. Ben, seninle evleneceğim Aslı. Evleninceye kadar da söz; sana
    hiçbir şey insert etmeyeceğim. Evlenmeden önce DR NORTON’dan randevu aldım,
    ikimiz de usulen bir virüs taramasından geçeceğiz. Merak etme hiç
    bilmediğim software’lerle ilişkim olmadı. Senin için hardware’i taş gibi diyorlar,
    ancak biliyorsun ki benim için software güzelliği hardware güzelliğinden önde
    gelir. Aslı, seninle biz çok DVD’ler seyredeceğiz. Sana evlilik yıldönümünde
    24 hızlı rewritable DVD alacağım. Pembe slotlu kasamız, içinde nur
    topu gibi hard disklerimiz olacak. Tatillerimizde ikimiz de birer Windows
    gezgini olacağız. Daha sonra da ver elini internet. Sana güzel
    görünmek için öyle çok çalışacağım ki, üç hafta sonra karşına
    yirmi bir inch plazma ekran gibi çıkacağım. Ondan sonra istersen
    beni duvarına bile asabilirsin Aksamları dizlerinin üzerinde bir laptop gibi
    yatacağım. Asla uyku moduna geçmeyeceğim Aslı. Biz seninle ışıkları kapatıp
    kucaklarımızda klavye sabahlara kadar chat edeceğiz. Ancak ilk yıllarda senden
    biraz tasarruflu olmanı isteyeceğim, onun için screen saver, standbye modu
    vs. anlarsın ya acık dikkatli olmanı isteyeceğim. Salonumuzun bas köşesine
    babamın eski 10 megabaytlık bilgisayarını koyacağım, malum şark köşeleri bana
    hep çok sıcak gelmiştir, yanına da 5,25 lik disketler. O
    biçim nostalji olacak. Hatta yılbaşı akşamları tetris falan oynayabiliriz. Kendimizi
    hep geliştireceğiz, zaman hangi ram’ı gerektiriyorsa uyacağız. Birbirimizden fikir download’unu
    bir gurur meselesi yapmayacağız. Aramızda ayrı gayrı olmayacak, herkes birbirinin
    sörfüne saygı duyacak. O seni istemeye anasını gönderen herifin sitesini
    ***** ettim, anasını da hack edeceğim. Ben geleneklere sadik kalmak
    istiyorum seker Aslıcığım. TV kartını kız tarafı alırmış. Seni, çeyiz
    sandığındaki emek emek doldurduğun CD-rom’larla bekliyorum. Ben de sana amazon.com
    dan beş taşlı bir yüzük siparişi verdim bile. Nikahımızda da
    Real player çalacak… Home page’indekilere de çok selam, her baytını
    öpüyorum, CPU’m daima seninle…
    :piha::piha::piha:

Hackerdan AŞK mektubu... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hacker ask mektubu

hacker ask mektubu

Sevgili Aslı, Artık içimdeki sıkıştırılmış duyguları "unzip" etmenin zamanı geldi. Seni ram'inin alamayacağı kadar çok seviyorum. Sana karşı bütün "protectlerim disable" durumda. Seni ilk gördüğüm anda formatlandım. Bütün cache'lerim durdu, shadow ram'lerle ayakta duruyorum. Bana öyle bir sistem transfer ettin ki, hiç bir komut artık beni senden ayıramaz. Senden başka...
  2. Aşk mektubu

Aşk mektubu

Rüyanizda bir sevgiliye ask mektubu yazmak, sevineceginize delalet eder. Sevdiginiz bir kimseden beklediginiz bir ask mektubu aldiginizi görmek, mutluluklarin en büyügüdür. Böyle bir mektup almak, sevinçli haber alacaginiza isarettir. Rüyada aska dair bir roman okumak veya bir kimsenin aska tutulmus oldugunu görmek hafif bir hastaliga tutulacagina ve kisa zamanda iyilesecegine delalet eder....
  3. aşk mektubu

aşk mektubu

:Laie_23::Laie_23::Laie_23:
  4. BiR aŞK MeKTuBu...

BiR aŞK MeKTuBu...

ilanı aşk mektubu aşkı ilan mektupları Şu an 1 şubat akşamı ve rüyamda yine sen vardın. Saat olmuş gecenin 3’ü, herkes uyumuş, annem, babam, kardeşim, bende uyumuşum ama gönlüm hep ayakta, aşkım hep ayakta, onlar hiç uyumadı ki. Seni tanıdığımdan, sana tapalıdan beri gözüme uyku girmedi aşkımın, sevdamın da. Ne tedaviler aradım, ne ilaçlar kullandım. Çaresi bir mucize bu hastalığın o da...
  5. Nazlı sevgiliye aşk mektup

Nazlı sevgiliye aşk mektup

aşk mektubu, aşk, sevgiliye mektup, aşka dair aradığınız herşey burda meleklerim... Aşk zamansız ansız habersiz birden bire gelir önceden demez ki ben geliyorum şuna çarpılacaksın zaten belli olsa aşk olmazdı.işte bir aş daha sizler içi nb aşkı unutnlara bir kez daha tarifi. Nazli Sevgİlİye AŞk Mektubu Biliyorum sen de seviyorsun beni. Gözlerinden okunuyor uyku gibi yağmur gibi duman...

Sayfayı Paylaş