gebe
  1. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

Hacklenemeyen Tek Site..hackerseniz deneyiz..!

Konu, 'Komik Resimler' kısmında zaga tarafından paylaşıldı.

alıntı

Hacklenemeyen Tek Site..hackerseniz deneyiz..! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çetenin tek eksiği de geldi...

çetenin tek eksiği de geldi...

evet herkes burda olduğuna göre artık ben de burdayım..çee bensiz olur mu ya..fuşyam saolsun gelir gelmez haber verdi bana da...:D ayrıca arkadaşlarımı tekrar burda görmek beni çok mutlu etti..;) özlemişiz galiba... neyse özellikle beni bekleyenler de varmış..herkese selam olsun..:p buyrun burdayım :D
  2. Hiçbir Hacker ın hackleyemediği site

Hiçbir Hacker ın hackleyemediği site

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D alıntı
  3. Şimdi de tek taş yerine silikon hediyesi!

Şimdi de tek taş yerine silikon hediyesi!

Ne denir ki bu durumda hediyeler bile değişmiş hatta değişti bile :D:D Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Zekeriya Kul, özel günlerde birçok kişinin alışılmış hediyelerin dışına çıktığını söyledi. ABD ve Avrupa'da en popüler hediyelerin başında estetiğin geldiğini anlatan Kul, "Bu durum son 2 yıldır Türkiye'de de rağbet görmeye başladı. Özel günlerde hediye edilen estetik...
  4. Özlem Tekin de Survivor'a Aday!

Özlem Tekin de Survivor'a Aday!

survivor, özlem tekin aday, yeni sezon, kimler yarışacak, 2012, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Survivor macerası ünlüleri teker teker çekmeye başladı.Bu gidişle Acun ünlü peşinde koşmayacak,bizzat ünlüler sıraya girecek gibi..Özlem Tekin de Survivora Aday! Bakın katıldığı programda çılgın rockçı Özlem Tekin , Gani Müjde'nin '' Kim katılır oraya?'' sorusuna bakın...

Sayfayı Paylaş