gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Haddinden fazla ölüydü o artık

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Tutamıyorum artık içimde.şu lanet olası dünyada neden kısır döngüler oluyor,dönüp dolaşıp hayat tarafından bilmem kaç kere tevacüze uğruyorum.lanet ediyorum bazen herşey yük oluyor bana.gülüyorum,herşey iyi gibi gözüküyor ama sadece gözükmekle kalıyor.sanki oyunun kuralları konu ben olunca değişiyor,şah-mat oluyorum Hiç hesaplaştınmı kendinle
    Sadece geçerli mutlu olan,ruhunu teslim edemeyip...
    Sıkışan ruhunun çıkardığı o acı ve korkunç sesleri dinledin mi sen.
    Ben dinledim hemde saatlerce..
    Gözlerimdeki yaşlar...kırmızı kırmızı aktı saatlerce...

Haddinden fazla geceydi
    Haddinden fazla karanlıktı hava
    Gözünün önünü göremediği o zifiri karanlıkta düşmemeye çabalayarak yürüdü...Amacı yoktu...Derdi fazla...
    Haddinden fazla sessizdi sokaklar...
    Sessizliği dinlemeye koyuldu yolda yürürken...Güzel bir şarkıydı bu...Ses tellerini düğümleyerek eşlik etti şarkıya...Çığlık çığlıya...
    Haddinden güçlüydü rüzgar...
    Saçları gözlerinin önüne uçuştu.Ellerini cebinden çıkarmadan yürüdü...Gözleri kapalı olsa dahi,zaten karanlıkta fazlasıyla kördü...
    Haddinden fazla kanlıydı ilerideki kavga...
    Kimsenin işine karışmadığına göre,onla alakası da yok demekti.Siyahından taviz vermeden geçti gitti yanlarından...Adam silahı diğerine doğrultmuştu zaten çoktan..
    Haddinden fazla hızlıydı kurşun...
    Yolunu şaşırmıştı,ama atasözlerini bozmak olmazdı...Kimseye adres sormazdı...Hızla hedefi 1cm arayla sollayıp ilerideki ilk engele doğru uçtu...Saçları rüzgardan gözlerini kapamış,elleri cebinde ilerleyen adama saplandı...

Haddinden fazla ölüydü artık o...
    Bir cesede de ancak bu yakışırdı...

alıntı

Haddinden fazla ölüydü o artık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kongo'daki çatışmalarda 100'den fazla kişi öldü

Kongo'daki çatışmalarda 100'den fazla kişi öldü

Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nin doğusunda son çatışmalarda 85'i direnişçi olmak üzere 100'den fazla kişinin öldüğü bildirildi. devamı
  2. Ölümü Bile Basite Alıyorum Artık

Ölümü Bile Basite Alıyorum Artık

Basitlik.. Güzel şeydir inan. Tabi bayağılık anlamında kullanmıyorum. Her şeyi kolaylaştırır ve işin detayında kaybolmak yerine bütününü görmeye yardımcı olur. Her şeyde neden-sonuç ilişkisi aramamak her duyguda sahtelik-gerçeklik teftişine gitmemek.. Olanı insanı olduğu gibi kabul edebilmek; arkasında başka şeyler olabileceği ihtimaline kapılmamak.. 2+2=5 denklemini tüm saflığı ile...
  3. O banktayım yalnız ve ölü

O banktayım yalnız ve ölü

. Dudaklarımın arasına kondurduğum son sigaramı uzattım ateşine. Çakmak söndüğünde çıtırdayarak alev aldı tütünüm. Dumanını bıraktı deniz esintisine. Oturduğum bankta, sigaramla dalıp gittim; Karşıyaka’ya, vapurlara, martılara. Kordondayım. Yalnız, yaşlı, bitik. Denizime bakıyorum, insanın sevdiğine baktığı gibi. Esintisi bol, dalgaları coşkun Ege’nin yine. Düşüncelere daldım onca geçen...
  4. o gece bende öldüm aşkım

o gece bende öldüm aşkım

o gece yine her zamanki kalabalık ve sıkıcı gecelerde oldugu gibi sıradan başlamıştı. O her zamankinden farklı olarak başka bir heyecan yaşıyordu bu gecede. Aslında neden bu gecede bulunduğunun bile bir mantıklı açıklaması yoktu. Bu gece diye bahsettigimiz şey aslında onun en sevdiginin yani ilk ve sonsuz aşkının düğün gecesiydi. Gülmek istemiyordu ama aglamakta istemiyordu aynı zamanda....
  5. O ARTIK RESMEN "ONUR RÜZGAR"

O ARTIK RESMEN "ONUR RÜZGAR"

Cinsiyet değiştirme ameliyatıyla erkek olan oyuncu Nil Erkoçlar, “Onur Rüzgar” adını taşıyan yeni nüfus cüzdanına kavuştu. Nil Erkoçlar, ameliyatın ardından avukatı Aydın Kurban aracılığıyla İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvurarak, sosyal çevresinde “Onur Rüzgar” ismiyle anıldığını bildirdi. Habertürk'ün haberine göre Oyuncu, isminin, “Onur Rüzgar” olarak değiştirilmesini talep etti....

Sayfayı Paylaş